nc+ daje świąteczny pakiet prezentów

Najważniejsze | Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0

Z okazji zbliżających się świąt platforma nc+ przygotowała świąteczną kolekcję VOD Gwiazdy na gwiazdkę, odkodowany dostęp do kolekcji FOX Play i National Geographic Play, odkodowany dostęp do 89 kanałów z pakietu Extra+ i opcji dodatkowych History H2.

Świąteczne prezenty są dostępne dla abonentów nc+ do 3 stycznia 2019.

Kolekcja „Gwiazdy na gwiazdkę” składa się z 18 filmów, wśród których można znaleźć komedie, dramaty i thrillery z udziałem największych gwiazd światowego kina. Filmy można obejrzeć w nc+ GO TV na ekranie telewizora po podłączeniu dekodera do Internetu, w nc+ GO na komputerze, tablecie i smartfonie oraz w player+. Więcej informacji na temat filmów dostępnych w kolekcji można znaleźć tutaj.

W odkodowanych kolekcjach FOX Play i National Geographic Play abonenci nc+ mogą zobaczyć pełne sezony seriali obyczajowych, komediowych i animacji z biblioteki programów telewizyjnych wytwórni należących do 21st Century Fox oraz programów popularnonaukowych National Geographic. Wśród produkcji dostępnych w ramach kolekcji można znaleźć “The Walking Dead", “Legion”, “Kości”, „American Horror Story”, “Geniusz, „Katastrofa w przestworzach" czy „Kosmos". Kolekcje są dostępne w usłudze nc+ GO TV po podłączeniu dekodera do interentu oraz w nc+ GO.

Platforma nc+ w okresie świąteczno-noworocznym odkodowała również dostęp do nawet 89 kanałów z pakietu Extra+ dla niższych pakietów Entry, Start+ i Comfort+ oraz dostęp do opcji dodatkowych z kanałami History i H2 co w sumie daje ponad 90 dodatkowych kanałów dla  abonentów, którzy nie posiadając tych kanałów w ofercie.

Zakres usług udostępnianych w prezencie zależny od oferty, z której korzysta abonent.

Promocja trwa od 3.12.2018 do 3.01.2019.

Opinie:

Rekomendowane: