nc+ GO już także na wakacjach

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0

Abonenci platformy nc+ podróżujący lub tymczasowo przebywający w innych krajach Unii Europejskiej będą mogli oglądać na żywo 96 kanałów TV, w tym 8 kanałów CANAL+ w usługach nc+ GO i CANAL+ SPORT Online bez dodatkowych opłat i na dowolnym urządzeniu, zgodnie z warunkami posiadanej oferty.

Będzie to zgodne z nowym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/1128 w sprawie transgranicznego przenoszenia na rynku wewnętrznym usług online w zakresie treści.

nc+ GO to mobilna telewizja oferująca dostęp do nawet 96 kanałów TV na żywo, w tym 8 kanałów CANAL+ oraz VOD, które można oglądać w aplikacji na urządzeniach mobilnych oraz w oknie przeglądarki na komputerach i laptopach. Dostęp do nc+ GO bez dodatkowych opłat mają abonenci nc+ posiadający ofertę telewizyjną. W ramach usługi zarejestrować można aż 4 urządzenia i zmieniać je w cyklu miesięcznym oraz oglądać programy na dwóch urządzeniach jednocześnie. Abonenci nc+ w ramach nc+ GO otrzymują dostęp do tych kanałów, do których nc+ ma prawa licencyjne do rozpowszechniania w internecie oraz które abonenci posiadają w swojej ofercie.

CANAL+ SPORT Online to serwis sportowy dostępny dla abonentów nc+ posiadających w ofercie kanały sportowe CANAL+ (CANAL+ SPORT, CANAL+ SPORT 2), na którym transmitowane są wybrane wydarzenia sportowe, w tym m.in. rozgrywki LOTTO Ekstraklasy, Ligi Mistrzów UEFA, Bundesligi, NBA, PGNiG Superligi czy Velux EHF Ligi Mistrzów piłki ręcznej.

Warunkiem korzystania z usług online poza granicami kraju jest pozytywne przejście procesu weryfikacji zamieszkania na terenie Polski.

Abonenci nc+ mogą sprawdzić, czy są uprawnieni do korzystania z usług online poza granicami Polski, logując się do Internetowego Centrum Abonenta na stronie mojencplus.pl w zakładce „Moje dane i zgody” lub w najbliższym Punkcie Obsługi Klienta nc+.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: