NFUI 8.0 – Neffos ma nowe oprogramowanie, ale tylko dla 2 swoich smartfonów

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
Neffos C9A

TP-Link ogłosiło nową wersję oprogramowania NFUI dla 2 modeli swoich smartfonów Neffos.

System NFUI 8.0 dostępny jest na razie wyłącznie dla TP-Link Neffos C9A, który niedawno pojawił się na polskim rynku oraz X9, który niedługo będzie miał swoją premierę. O kolejnych aktualizacjach TP-Link ma informować na bieżąco.

Nowością w NFUI 8.0 jest odblokowanie urządzenia w oparciu o analizę 106 punktów na twarzy właściciela.

Kolejnym nowym elementem jest możliwość sterowania urządzeniem za pomocą gestów oraz w rękawiczkach. Smartfon wybudzimy poprzez podwójne kliknięcie, a zrzut ekranu zrobimy przesuwając trzema placami w dół – co jest pomocne przy kopiowaniu dłuższych fragmentów np. witryn internetowych. 

Ułatwieniu użytkowania uległo również udostępnienie sieci WiFi – od teraz możliwe za pomocą kodu QR Dodatkowo dzięki rozwiązaniom firmy TP-Link, lidera wśród dostawców produktów sieciowych, Neffos z nową wersją NFUI 8.0, może pełnić funkcję wzmacniacza sygnału i bez problemu zwiększy zasięg sieci bezprzewodowej. 

Przychodzące połączenia telefoniczne nie będą już zakłócały innych działań wykonywanych na smartfonie, np. oglądania filmów. NFUI 8.0 pokazuje powiadomienia o nadchodzącym połączeniu nie przerywając nam gry w ulubioną grę.

Tryb ekranu dzielonego umożliwia wykonanie dwóch czynności na raz. 

NFUI 8.0 optymalizuje i przyśpiesza pracę. Jest aż o 78% wydajniejsza niż wersja 2.0.

NFUI 8.0 oferuje dodatkowe funkcje aparatu. Tryb inteligentnego upiększania portretów poprawi drobne niedoskonałości twarzy bez efektu maski, a tryb smug świetlnych sprawi, że widoczne w nocy punkty światła zmienią się w widowiskowe refleksy. Idealne dopełnienie stanowi tryb jedzenia, który sprawia, że zdjęcie śniadania lub lunchu nabiera nowej jakości. Bardziej zaawansowanym fotografom, do gustu przypadnie Tryb Pro (Zaawansowany), który pozwala na samodzielne zarządzenia ustawieniami aparatu. 

Dużym atutem NFUI 8.0 jest regulacja zużycia baterii za pomocą dwóch trybów: Smart Power Saving oraz Ultra Power Saving, które przedłużają pracę smartfona, nawet kiedy zaczyna się rozładowywać. 

Odświeżeniu uległa paleta kolorystyczna UI.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: