Internet i TV z Ligą Mistrzów UEFA do końca roku bez opłat w Netii

Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0

Netia wprowadza nową ofertę promocyjnych pakietów ze światłowodowym dostępem do internetu i usługami telewizyjnymi z dostępem na żywo do meczów Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA.

Od dzisiaj w ofercie Netii dostępny jest nowy pakiet telewizyjny Polsat Sport Premium, w którym będzie można obejrzeć na żywo wszystkie mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA. Na dwóch nowych kanałach oraz czterech dodatkowych serwisach, dostępne będą wszystkie transmisje z meczów, powtórki oraz ekstra materiały, a to wszystko w jakości Super HD.

W nowej promocji Netii pakiet Polsat Sport Premium dostępny jest w cenie usługi telewizyjnej. Na przykład pakiet: Internet 150 Mb/s z Telewizją z 91 kanałami (46 HD) - w tym pakiet Polsat Sport Premium - dostępny jest do końca roku bez opłat abonamentowych, a po okresie bezpłatnym kosztuje 80 zł miesięcznie (z rabatem smartDOM 70 zł).

 

Na Start
91 kanałów

Standard
131 kanałów
Super
162 kanałów
Z Ligą Mistrzów UEFA na kanałach Polsat Sport Premium
Abonament miesięczny
20-150 Mb/s 80 zł 90 zł 110 zł
300 Mb/s + 20 zł + 20 zł + 20 zł
900 Mb/s + 40 zł + 40 zł + 40 zł
  Bez opłat do końca roku

Obecni klienci Netii, którzy nie posiadają jeszcze usługi TV, również mają możliwość jej zakupu w ofercie promocyjnej z pakietem Polsat Sport Premium z darmowym okresem do końca roku (po tym okresie cena uzależniona jest od wybranego wariantu usługi telewizyjnej).

Abonenci Telewizji Osobistej Netii mogą również dokupić sam pakiet Polsat Sport Premium za 40 zł lub przedłużyć umowę i przejść na jedną z nowych promocji, w których kanały z Ligą Mistrzów i Ligą Europy UEFA dostępne są w ramach abonamentu.

Netia przygotowała również ofertę dla klientów, którzy nie są fanami piłki nożnej. Oferta dla takich osób, to stacjonarny dostęp do internetu, również w technologiach światłowodowych, z usługą telewizyjną dla rodziny (89 zróżnicowanych tematycznie kanałów, w tym 44 w HD), do końca roku za 0 zł, a następnie w stałej, cenie 50 zł (z rabatem smartDOM 40 zł miesięcznie).

Opinie:

Rekomendowane: