GigaWyprzedaż w Netii

Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0
GigaWyprzedaż w Netii

Netia ruszyła z GigaWyprzedażą pakietów dostępu do internetu do 1 Gb/s z usługami TV oraz usługą Giganagrywarka.

Za opcję światłowodowy internet do 500 Mb/s z TV Na Start, Giganagrywarką i serwisem muzycznym TIDAL zapłacimy 70 zł miesięcznie.

Oferta  wyprzedażowa Netii składa się m.in. z czterech nowych pakietów w cenach od 50 do 80 zł miesięcznie.

Wspólnymi elementami pakietów są: dostęp do internetu z prędkością do 1 Gb/s, usługa TV w wariancie Na Start (93 kanały w tym 50 w HD) oraz Giganagrywarka (w wariancie Mini lub Standard).

Na start abonenci będą zwolnieni z opłat abonamentowych przez miesiąc.

Najtańszy zestaw w ramach GigaWyprzedaży to światłowodowy dostęp do internetu do 300 Mb/s z TV Na Start i Giganagrywarką Mini, który kosztuje 50 zł miesięcznie.

Za 10 zł miesięcznie więcej klienci otrzymają pakiet powiększony o Giganagrywarkę Standard, natomiast w abonamencie za 70 zł Netia zapewnia dodatkowo również dostęp do serwisu muzycznego TIDAL.

Najbardziej wymagający użytkownicy internetu za 80 zł miesięcznie będą mogli wyposażyć się w dostęp światłowodowy do 1 Gb/s, TV Na Start i TIDAL.  

Nadal dostępne są też pakiety z TV premium (od 80 zł do 110 zł wraz z dostępem do internetu do 300 Mb/s), które w zależności od wariantu, zawierają m.in. kanały Polsat Sport Premium, Eleven Sports, Canal+, czy HBO (z HBO GO).

W ramach GigaWyprzedaży Netia dodała do wszystkich tych pakietów gratis usługę Giganagrywarka Standard, której regularna cena to 15 zł miesięcznie. Dodatkowo przez pierwsze 3 miesiące cena abonamentów to zero złotych.

Giganagrywarka to rozwiązanie, które (w zależności od wariantu – Mini, Standard, Premium) umożliwia jednoczesne nagrywanie audycji na praktycznie nieograniczonej liczbie kanałów i cofanie do 2 godzin sygnału emitowanego w większości kanałów (Time Shift), a w przypadku 47 kanałów sięganie do treści nadanych do 7 dni wcześniej (Catch Up TV).

Promocja obowiązuje do końca stycznia 2020 roku.

GigaWyprzedaż w Netii

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: