Netia: kampania reklamowa internetu za 1 zł dla firm

Newsy
Opinie: 1
Opinie: 1

16 stycznia wystartowała nowa kampania Netii, promująca najnowszą ofertę operatora dla małych firm. W jej ramach firmy zyskują dostęp do internetu stacjonarnego za 1 zł miesięcznie przez 12 miesięcy. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Dodatkowo promowana będzie usługa „Pomoc w biurze”, która oferuje bezpłatny serwis sprzętu komputerowego (wraz ze sprzętem współpracującym), biurowego, RTV oraz AGD. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Kampania swoim zasięgiem obejmuje cały kraj. Główny nacisk został położony na radio. Spoty reklamowe będzie można usłyszeć w trzech kluczowych grupach rozgłośni: RMF, Trójce oraz Tok FM. Kampanię radiową wspierają dodatkowe działania: display w Internecie, kampania e-commerce, działania w mediach społecznościowych, materiały POS oraz bezpośredni mailing do klientów.

Jednym z priorytetów Netii jest intensyfikacja działań marketingowych adresowanych do małych firm. Obecna kampania ta jest pierwszym krokiem i jednocześnie częścią szerszego planu, który przygotowaliśmy na ten rok – powiedział Michał Zawadzki, Dyrektor Marketingu i Rozwoju Biznesu rynku B2C w Netii.

Za opracowanie kampanii reklamowej odpowiada agencja Dentsu Aegis Network. Za zakup mediów – Starcom.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    Krzysiek pisze: 2017-01-20 11:04
    Najlepszym rozwiązaniem dla firm to oferta lokalnych dostawców, od kilku lat mam dostęp bez zobowiązań wg oferty http://airmax.pl/klienci_ind/internet/?prepaid i nie zamienię na żadną pseudo promocję u któregokolwiek z operatorów ogólnokrajowych. Cenię sobie możliwość rozmowy z pracownikiem firmy, a nie ze studentem z call center po pół godzinie odsłuchiwania automatu z aktualną ofertą. Dla ciekawskich można poczytać więcej na http://www.operatorzy.net.pl/opinie/AirMAX.pl
    1

Rekomendowane: