Netia może już świadczyć dowolne usługi dla 15 tys. klientów TP

Newsy
Żródło: Netia
Opinie: 5
Opinie: 5

Wczoraj został otwarty pierwszy węzeł umożliwiający świadczenie usług Netii klientom TP na bazie umowy o uwolnieniu pętli lokalnej (LLU). Węzeł ten jest zlokalizowany w Warszawie przy ulicy Kaliskiej i umożliwia Netii dostęp do ponad 15 tysięcy linii TP.

Wybór węzłów do uwolnienia opiera się w Netii na analizach geomarketingowych i finansowych. Węzły do otwarcia wybierane są w taki sposób, aby stanowiły uzupełnienie sieci Netii. W ciągu najbliższych kilku lat Netia przewiduje uwolnienie ponad 500 węzłów, co stworzy możliwość dotarcia do ponad 3,5 miliona klientów TP.

Netia w tej technologii będzie świadczyć pełen zakres usług telekomunikacyjnych dla klientów indywidualnych i biznesowych, w tym usługi szerokopasmowego dostępu do Internetu, usługi głosowe, transmisji danych, a w przyszłości również IPTV.

Opinie:

Opinie archiwalne (5):

Komentuj

Komentarze / 5

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Bartek pisze: 2007-11-14 16:11
  Dobra wiadomość!
  0
 • Users Avatars Mini
  MK pisze: 2007-11-15 01:01
  Świetna wiadomość! :)
  0
 • Users Avatars Mini
  gonzales pisze: 2007-11-16 12:45
  no i wyczepiscie, oby tak dalej, tu komentarz jet zbedny, po prostu trza sie umiechnac i cieszyc:)
  0
 • Users Avatars Mini
  Patrick pisze: 2007-12-03 23:11
  komentarz zawsze się przydaje. widać, że w Polskiej telekomunikacji zaczyna się pojawiać powoli wolny rynek. dobrze, że pojawił się ktoś taki jak netia, bo szczerze mówiąc stagnacja na rynku trwała już stanowczo za długo. zachód nas już wyprzedził o miliony lat świetlnych. ale zapaliło się światełko, więc powoli chyba wyjdziemy z cienia i zacznie się era porządnego netu.
  0
 • Users Avatars Mini
  Malina pisze: 2007-12-16 21:45
  hehehe :) Netia cały czas rośnie. coraz więcej ma klientów. te węzły to strzał w dziesiątkę. przecież 12 takich węzłów i podwoją liczbę klientów. tepsa będzie płakać. nie dość, że muszą płacić, to jeszcze będą tracić klientów
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: