Zmiana oprogramowania w dekoderach Netia Player

Drukuj

Netia przeprowadziła aktualizację oprogramowania dekoderów Netia Player. Zmianę przeszedł m.in. interfejs użytkownika.

Aktualizacji podlegają Netia Playery w wersji 1.5, czyli z oznaczeniem na naklejce znamionowej: N7700 (zdjęcie poniżej). Aplikacje, funkcje oraz nagrania z Giganagrywarki pozostaną bez zmian.

Zdjęcia:

Ocena: 1 głosów Aktualna ocena: 8
DrukujKomentarze / 6

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Arko pisze: 2017-03-07 21:44
  Tak zmienili oprogramowanie, że już nie można ustawić nagrywania cyklicznego!!! Perfidny sposób zmuszania do "włączenia" i opłacania giganagrywarki!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  Zzz pisze: 2017-03-08 01:38
  Jest na to sposób - zmienić dostawcę!
  0
 • Users Avatars Mini
  HanSolo pisze: 2017-03-08 08:31
  Całe menu działa wolniej, jest ładniejsze ale wolniejsze. YouTube jak nie było tak nie ma.
  1
 • Users Avatars Mini
  Arko pisze: 2017-03-08 19:30
  W nowym, "ulepszonym" sofcie: 1. nie można ustawić nagrywania cyklicznego, 2. nie można ręcznie modyfikować zaplanowanego nagrania, 3. nie można ręcznie ustawić dowolnego terminu/kanału nagrywania, 4. przy oglądaniu np. kanału 11, przy przeglądaniu w EPG opisu filmu np. z kanału 120 wyjście z opisu powoduje powrót do kanału 11 zamiast do listy EPG, żeby podejrzeć kolejną pozycję na 120 trzeba znowu przelecieć całą listę! 5. po zmianie programu zauważalnie wolniej pojawia się obraz i dźwięk Ot taka "dobra zmiana" w wykonaniu netii
  1
 • Users Avatars Mini
  Arko pisze: 2017-03-08 19:31
  A podobno - cytat ze strony netii: Co się zmieni po aktualizacji oprogramowania? Zmianie ulegnie, przede wszystkim, wygląd. Nowe oprogramowanie znacznie uprości poruszanie się po menu dekodera oraz zwiększy czytelność informacji. Wszystkie funkcje, aplikacje i nagrania pozostają bez zmian. Będą jednak prezentowane w bardziej czytelny sposób.
  0
 • Users Avatars Mini
  so...ma pisze: 2017-06-19 15:33
  a wie może ktoś jak zmienić kolejność kanałów w Netia Player.
  0
 • Smartfony to tak naprawdę niewielkie komputery osobiste z własnym systemem operacyjnym i aplikacjami. Producenci dbają, aby działały jak najlepiej i jak najszybciej, ale użytkownik również może w tym pomóc. W przypadków smartfonów Huawei, coraz więcej zadań optymalizacyjnych przejął sam system operacyjny i najnowsza nakładka EMUI, ale kilka porad przyda się każdemu z nas.

 • Smartfony wyparły z rynku kompaktowe aparaty fotograficzne. Bezsprzecznie wygrały wygodą, możliwością łatwej edycji zdjęć i dzięki natychmiastowemu udostępnianiu obrazów w sieci. Mając to na uwadze, warto wybrać smartfon, który oferuje najlepszą jakość obrazu, zarówno w przypadku zdjęć, jak i filmów. Według specjalistów, takim urządzeniem jest aktualnie Samsung Galaxy S8.

 • Virgin Mobile po raz kolejny rozpieszcza! Tym razem największy wirtualny operator dodaje 3 GB do pakietów internetowych. Z promocji mogą skorzystać zarówno obecni jak i nowi klienci – wystarczy mieć aktywny jeden z czterech pakietów 3w1.

   

Najważniejsze

Ostatnie testy