Netia Światłowód z Internetem mobilnym za 49,90 zł

Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0

Netia poszerzyła ofertę o pakiet w skład, którego wchodzi przewodowy dostęp do Internetu (do 900 Mb/s) oraz Internet mobilny LTE w łącznej cenie 49,90 zł miesięcznie.

W ramach aktualnej oferty promocyjnej operator oferuje dostęp do Internetu na sieci własnej, również w technologiach światłowodowych, w cenie od 49,90 zł miesięcznie, dodając do usługi stacjonarnej nielimitowany Internet mobilny LTE w zasięgu sieci firmy P4 (paczka danych 10 GB a po jej wykorzystaniu ograniczenie prędkości do 1 Mb/s, bez ograniczeń transferu).

Pakiet reklamowany jest hasłem: „Nielimitowany Internet wszędzie”. 

Do usługi nielimitowanego mobilnego Internetu LTE Netia udostępnia klientom modem USB, natomiast za dodatkową opłatą w wysokości 10 zł miesięcznie można otrzymać zestaw z routerem z WiFi. Dzięki niemu można korzystać z Internetu przez WiFi poza domem.

Dodatkowo ofercie z technologią światłowodową (FTTH - PON) przez 3 pierwsze miesiące abonenci mogą korzystać z pełnej prędkości – 900 Mb/s - płacąc jak za łącze o prędkości 100 Mb/s (pierwszy miesiąc za 1 zł, potem 49,90 zł miesięcznie). W przypadku braku chęci pozostania przy wyższej prędkości (za dodatkową opłatą), od 4. miesiąca prędkość łącza wróci do standardowego poziomu 100 Mb/s.

Nadal dostępna jest też - wprowadzona w kwietniu br. - gama ofert promocyjnych Internet z TV w niezmiennej cenie 49,90 zł miesięcznie. Nawet nie kupując w Netii usług tradycyjnej TV, abonenci otrzymują dostęp do usługi HBO GO za 1 zł przez miesiąc na próbę. Z tej usługi można zrezygnować po pierwszym próbnym miesiącu. W przypadku kontynuacji usługa kosztuje jedynie 25 zł miesięcznie.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane: