Netia przyspiesza internet, ale nie bezpłatnie

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0

Na początku maja br. Netia przyspieszyła łącza światłowodowe do 1 Gb/s w nowej sprzedaży.

Teraz operator zwiększył wybranym użytkownikom dostępu w technologiach światłowodowych prędkość do maksymalnej na dwa miesiące bez dodatkowych opłat. Klienci mogą na stałe skorzystać z szybszych łączy, dopłacając 50 proc. standardowej ceny.

Maksymalna prędkość osiągana w tym okresie zależy od rodzaju modemu/routera, który posiada dany klient (przyśpieszenie dostępu następuje po restarcie routera). Klienci którzy wyrazili zgody na komunikację marketingową i zostali wybrani do testu, otrzymają informację o akcji na swoje prywatne skrzynki email i/lub SMS.

Klientom zainteresowanym przyśpieszeniem łączy na stałe, Netia oferuje opcje do 1 Gb/s za 50 proc. kwoty, będącej różnicą pomiędzy podstawową, a maksymalną opcją dostępu w obecnych promocjach dla nowych klientów.

W aktualnie obowiązującej promocji dla nowych klientów podstawowe łącze światłowodowe (prędkości pobierania do 150 Mb/s) kosztuje 50 zł miesięcznie, opcja do 500 Mb/s to koszt 70 zł miesięcznie a łącze gigabitowe (do 1 Gb/s) 90 zł miesięcznie (dla wszystkich opcji pierwsze 3 miesiące bez opłat).

Dodatkowym bonusem dla obecnych użytkowników pakietów internet z TV Grupy Netia, który zdecydują się przyśpieszyć swoje łącza do wartości maksymalnie obsługiwanych przez aktualnie wykorzystywane urządzenia dostępowe, jest pakiet TV Rozrywka (25 kanałów, w tym 15 HD) i wybrane firmy w aplikacji Netia VOD przez miesiąc za darmo. Wspólnym bonusem, również dla klientów samodzielnej usługi internetowej, jest dostęp do HBO GO przez miesiąc bez opłat.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: