Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci w prepaidach PLAY za 10 zł

Drukuj

Od 18.04.2012 użytkownicy ofert na kartę Play Fresh (profil podstawowy), Lubię to!, Red Bull Mobile na kartę będą mogli skorzystać ze specjalnych pakietów oferujących możliwość wysyłania nielimitowanych SMSów do wszystkich sieci komórkowych w Polsce.

Poniżej szczegóły oferty:

Pakiety

Nielimitowane SMS-y na 7 dni za 5 zł – aktywacja kodem *111*266*1#
Nielimitowane SMS-y na 30 dni za 10 zł – aktywacja kodem *111*265*1#

Dla kogo?

Pakiety są dostępne dla obecnych i nowych klientów korzystających z oferty Play Fresh (z wyłączeniem opcji Darmowe Rozmowy i SMS-y w Play i Darmowe SMS-y do wszystkich sieci), z oferty Lubię to! i Red Bull MOBILE na kartę.
Jeżeli klient korzysta z innej oferty niż wymieniona wyżej (tj. oferty Play Karta, Nowy Play na Kartę lub innych profili Play Fresh) może skorzystać z pakietów zmieniając ofertę kodem migracyjnym:
*163*2# – Profil podstawowy
*163*5# – Oferta Lubię to!
Następnie należy sprawdzić kodem *111*49*1# czy oferta jest aktywna.
Jeżeli tak, może już aktywować wybrany pakiet nielimitowanych SMS-ów do wszystkich sieci.
Promocja obowiązuje od 18.04.2012 do odwołania.

Aktywacja pakietów będzie możliwa od jutra od około południa.

Jak sprawdzić?
Aby sprawdzić, czy pakiet jest włączony należy wybrać i zatwierdzić na klawiaturze telefonu kod *111*266*3# dla pakietu ważnego 7 dni oraz *111*265*3# dla pakietu ważnego 30 dni.

Ocena: 0 głosów Aktualna ocena: 0
DrukujKomentarze / 9

Dodaj komentarz
  • Jeszcze do niedawna przed podróżą zastanawialiśmy się jaki aparat wziąć ze sobą, jak go zapakować, aby nie uległ uszkodzeniom. Część osób zabierała także ze sobą zestaw dodatkowych obiektywów. Skupialiśmy się na sprzęcie, a nie na samej radości podróżowania i robienia zdjęć. Teraz dzięki Huawei P9 możemy ponownie skupić się na rejestrowaniu najważniejszych chwil w perfekcyjnej jakości.

  • Odbierz darmowy starter i 10 GB internetu od Virgin Mobile!

    Od 18 maja można otrzymać starter Virgin Mobile zupełnie za darmo (KLIKNIJ TUTAJ!). Ponadto, największy wirtualny operator w Polsce, po dokonaniu zasilenia za 25 zł, doda 10 GB mobilnego internetu do wykorzystania w dowolny sposób.

Najważniejsze

Ostatnie testy