Nieudana promocja Xiaomi

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0
Nieudana promocja Xiaomi

Agresywna cenowo promocja Xiaomi w Galerii Mokotów spotkała się ze zbyt dużym zainteresowaniem klientów.

Salonu Mi Store nie udało się dziś otworzyć. Tłum zagrażał bezpieczeństwu innych klientów i sklepów.

Xiaomi zapowiada, że w przyszłym tygodniu będzie specjalna promocja – raczej będzie ona zorganizowana już w internecie, bo po sobotnich wydarzeniach nie należy się spodziewać zgody właściciela obiektu na podobne ekscesy.

Do godziny 10.15 zakupy zrobiło ok. 100 osób. Potem było już na tyle groźnie, że zdecydowaliśmy się zakończyć promocję i zamknąć sklep. Baliśmy się o nasze bezpieczeństwo i bezpieczeństwo naszych klientów. Potwierdzam, że sklep jest zamknięty tylko w sobotę. Od niedzieli będzie funkcjonował normalnie. Zrezygnowaliśmy natomiast definitywnie z tej konkretnie akcji promocyjnej - powiedziała serwisowi Fakt24 Jolanta Stryjczak, PR manager Xiaomi.

Szczegóły sobotniej oferty są tutaj

Komunikat Xiaomi:

Drodzy Fani Mi,

Liczba gości Mi Store w Galerii Mokotów przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. W trosce o bezpieczeństwo klientów przybyłych na akcję promocyjną nasz sklep został otwarty wcześniej. Niestety mimo przygotowań naszego zespołu porządkowego i napierającego tłumu wraz z przedstawicielami Galerii Mokotów podjęliśmy decyzję o zamknięciu dzisiaj Mi Store.

W przyszłym tygodniu przygotujemy specjalną promocję. O szczegółach poinformujemy wkrótce.

Za wszelkie niedogodności, wszystkich przybyłych gości, bardzo przepraszamy.

Komunikat Galerii Mokotów:

Uprzejmie informujemy, że w trosce o bezpieczeństwo klientów przybyłych na akcję promocyjną zorganizowaną w salonie Mi Store, wspólnie z najemcą podjęliśmy decyzję o zamknięciu w dniu dzisiejszym sklepu Mi Store w Galerii Mokotów. Jednocześnie informujemy, że organizator akcji podjął decyzję o jej odwołaniu.

W sprawie organizowanej promocji na produkty marki Xiaomi prosimy o kontakt z przedstawicielami marki.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: