no limit + 15 GB za 15 zł w nowych starterach Orange Free

Newsy | Promocje
Opinie: 0
Jest nowy limitowany starter Orange na kartę!

Od 10 listopada Orange wprowadza do sprzedaży limitowaną serię starterów. 

Nowy starter w taryfie Orange Free na kartę daje użytkownikom 50% zniżki w pierwszym miesiącu użytkowania. 

Na czym to polega?

W taryfie Orange Free na kartę, po każdym doładowaniu, automatycznie otrzymuje się pakiet darmowych GB. Sumują się one z GB z usługi bez limitu. Tzn. za 30 zł miesięcznie, po włączeniu usługi bez limitu, można bez ograniczeń rozmawiać, sms-ować, mms-ować. Dostaje się też 30 GB na internet: 15 GB po zasileniu i 15 GB z usługi bez limitu. 

Z nowym starterem pierwszy miesiąc będzie kosztował połowę regularnej ceny, o której zostało wspomniane wyżej, czyli 15 zł. 

Jak uruchomić dodatkową promocję – 50%? 

Wystarczy wysyłać SMS o treści CYKL pod numer 816. Po upływie czasu usługa odnowi się automatycznie za 30 zł na 31 dni. 

Starter można kupić za 5 zł, a w bonusie po aktywacji otrzymuje się 6 GB na start (ważne 14 dni). 

Użytkownicy mogą też zwiększać bonusy GB i dopasowywać ich wielkość do swoich potrzeb, przedłużając czas ważności karty i cieszyć się darmowym internetem po każdym doładowaniu. 

Do dyspozycji klientów pozostają nadal usługi i promocje dostępne w Orange Free na kartę, m.in. bonus 6GB na start, darmowe rozmowy i sms-y ze wszystkimi w Orange (Za darmo w Orange), pakiety internetowe czy „Konto Ważne Rok”. 

W nowej karcie SIM zmniejszona została obudowa (blister), o połowę redukując w ten sposób zużycie plastiku. Do produkcji opakowania użyto surowca pochodzącego ze zrównoważonych upraw leśnych, co potwierdza certyfikat FSC oraz farb na bazie olejów roślinnych. 

Materiały dodatkowe:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: