Nokia promuje swoją ofertę muzyczną na Era Nowe Horyzonty

Newsy
Żródło: Nokia
Opinie: 0

Nokia Poland wraz Erą jest sponsorem muzycznego Klubu Festiwalowego 9. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Era Nowe Horyzonty. W klubie występują artyści pochodzący m.in. ze Stanów Zjednoczonych, Kanady, Szwecji, Węgier i Islandii.

Klub Festiwalowy po raz drugi korzysta z gościnnych progów wrocławskiego Arsenalu. Goście zgromadzeni w zabytkowym wnętrzu zobaczą 25 alternatywnych wykonawców pochodzących z różnych krajów świata. Artyści zaproponują różnorodne brzmienia – od rockowych po elektroniczne. Wystąpią m.in. legenda muzyki alternatywnej Lydia Lunch i Mark Stewart oraz ceniony za eksperymentalne podejście do muzyki amerykańsko-islandzki duet Anthony Burr i Skúli Sverrisson.

Specjalnie dla gości Era Nowe Horyzonty w Klubie Festiwalowym powstała strefa Nokia. Odwiedzając ją można będzie zapoznać się z ofertą i zasadami funkcjonowania internetowego sklepu muzycznego Nokia Music Store oraz sprawdzić, jak działa muzyczny telefon Nokia 5800XpressMusic, w którym muzyka, wideo i inne multimedia dostępne są za jednym dotknięciem.

Nokia uruchomiła również specjalny muzyczny autobus, który będzie kursował pomiędzy obiektami festiwalowymi. Pasażerowie będą mogli nie tylko posłuchać muzyki, ale równienież wygrać atrakcyjne nagrody. Nokia przygotowała m.in. 100 voucherów na 25 darmowych utworów do pobrania z Nokia Music Store.

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: