PLAY coraz bardziej biznesowy, ale na razie bez wsparcia Exatela

Newsy
Opinie: 0
PLAY coraz bardziej biznesowy, ale na razie bez wsparcia Exatela

PLAY coraz mocniej rozpycha się na rynku oferty B2B dla największych firm.

Fioletowy operator stworzył specjalną witrynę, na której przedstawia swoją ofertę dla największych podmiotów (prywatnych, państwowych, samorządowych itd.).

Play Rozwiązania dla Biznesu są dostępne pod adresem www.play.pl/duze-firmy.

Będą tam prezentowane usługi biznesowe oferowane wcześniej pod marką UPC, 3S. W przyszłości może pojawią się także usługi oferowane globalnie w ramach Grupy Iliad.

Sporą niespodzianką jest to, że na razie PLAY nie chwali się usługami przygotowanymi wspólnie ze swoim głównym partnerem w tym segmencie, czyli Exatelem.

PLAY chwali się największym firmom, że ma już ponad 11 000 własnych stacji bazowych, sieć światłowodów w całym kraju, własne Network Operation Center monitorujące stan sieci 24/7/365 oraz 6 centrów danych zlokalizowanych w różnych miastach w Polsce.

Prezentowane usługi dla największych firm:

  • Telefonia i komunikacja – od prostych usług telefonii IP, przez centrale wirtualne, urządzenia i oprogramowanie do tele i wideokonferencji, po zaawansowane narzędzia dla call center
  • Dostęp do internetu – w ramach usługi klient może otrzymać symetryczne łącze światłowodowe z gwarancją pasma oraz nielimitowanym transferem danych; publiczne stałe adresy IPv4 lub IPv6; opcjonalnie TURBO!doładowanie, czyli możliwość bezpłatnego przyśpieszania łącza do maksymalnej przepustowości.
  • Chmura i centra danych – własne ośrodki data center w Polsce, pozwalające świadczyć usługi kolokacyjne oraz pełen zakres usług w oparciu o chmurę obliczeniową, który umożliwia zbudowanie własnego systemu IT. Dostępny jest szeroki zakres usług, takich jak wirtualne centrum danych, backup i replikacja czy storage.
  • Transmisja danych (SD-WAN, Transmisja Ethernet, Transmisja IP, Dzierżawa włókien/LAMBDA DWDM, LAN/WLAN) – projektowanie i realizacja połączeń sieciowych dla firm jedno- i wielooddziałowych.
  • Telewizja dla biznesu – dla obiektów hotelarskich, pensjonatów i uzdrowisk oraz innych firm.
  • Bezpieczeństwo IT - usługi audytu, monitoringu i reagowania na incydenty bezpieczeństwa z wykorzystaniem SOC w modelu usługowym

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: