Nowa oferta dostępu do Internetu z laptopem w Tele2

Newsy
Żródło: Tele 2
Opinie: 1
Opinie: 1

TELE2 Polska wprowadza nową ofertę dostępu do Internetu, a wspólnie z firmami NTT i Żagiel oferuje klientom możliwość zakupu laptopa za 59 zł miesięcznie.

TELE2 Polska wprowadza nową ofertę dostępu do Internetu o prędkościach 1 Mb/s i 2 Mb/s za 1 grosz miesięcznie do końca 2008 roku. W ramach oferty od początku 2009 roku miesięczny abonament za Internet wyniesie odpowiednio 59 zł i 99 zł z VAT.

Dodatkowo TELE2 oferuje klientom możliwość zakupu na raty laptopa firmy NTT w specjalnej wersji. Notebook NTT Corrino 612I wyposażony jest m.in. w procesor Intel Celeron M 530 1,73GHz, twardy dysk o pojemności 80 GB, nagrywarkę DVD, sieć WiFi oraz system Windows XP i darmowy program antywirusowy.

Koszt kredytu ratalnego, przygotowanego przez firmę Żagiel specjalnie dla klientów TELE2 jest do 45% niższy od rynkowych ofert przeznaczonych dla klientów indywidualnych. Dzięki temu klienci TELE2 mogą nabyć laptop w trzyletnim kredycie bez opłat przygotowawczych i wkładu własnego za 59 zł miesięcznie. Istnieje również możliwość dobrowolnego ubezpieczenia spłaty kredytu.
Cena komputera - z uwzględnieniem kosztu kredytu jest około 30% niższa niż komputerów o porównywalnych parametrach, dostępnych na polskim rynku.

"TELE2 chce aktywnie wspierać polski rynek szybkiego dostępu do Internetu. Naszym zdaniem rynek mógłby rozwijać się szybciej, gdyby wzrosła liczba gospodarstw domowych posiadających komputery. Z danych statystycznych i naszych obserwacji wynika bowiem, że blisko połowa  gospodarstw domowych posiadających telefon stacjonarny nie ma jeszcze komputera. Dlatego wraz z naszymi partnerami przygotowaliśmy ofertę, która sprawia, że komputery są bardziej dostępne" – mówi Piotr Nesterowicz, Dyrektor Generalny TELE2 Polska.

"Zaproponowaliśmy komputer, który z jednej strony jest oparty na najnowocześniejszej technologii, z drugiej zaś – dzięki temu, że jego produkcja odbywa się w Polsce – jest atrakcyjny cenowo.” – powiedział Marcin Bogusz, Pełnomocnik Zarządu NTT System S.A. "Dzięki temu będziemy w stanie dostarczyć każdą ilość komputerów w krótkim czasie" – dodał.

Promocyjna oferta dostępu do Internetu oznacza zawarcie trzyletniej umowy. Klient jest też zobowiązany do wyboru jednego z cenników telefonicznych TELE2 na czas określony.

Konfiguracja sprzętowa NTT Corrino 612I dostępnego w ofercie TELE2:

Wyświetlacz: 15.4" WXGA (1280x800) Deluxe Glace
Procesor: Intel Celeron M 530
Chipset: VIA VN896 + VT8237A
Karta graficzna: zintegrowana Mirage 3 Plus do 256MB
Dysk twardy: 80GB 2,5" SATA
Pamięć operacyjna: 512 MB
Napęd: DVD Super Multi
Karta sieci bezprzewodowej: 802.11bg
Porty: 4x USB 2.0, VGA, Express Card 54, line -out, mic-in, RJ-45, RJ-11, slot Kensington Lock
Wbudowane: przewodowa karta sieciowa 10/100, fax-modem, karta dźwiękowa z głośnikami
Bateria: litowo-jonowa 4-komorowa 2200mAh
Wymiary: 358x263x20/36,6mm
Waga: 2.9 kg
Gwarancja: 24 miesiące, door to door (panel - 12 miesięcy, bateria – 6 miesięcy)
System operacyjny: Microsoft Windows XP Home
Oprogramowanie dodatkowe Microsoft Office Professional 2007 – pełna wersja 60 dniowa, system antywirusowy z firewallem, roczna subskrypcja, oprogramowanie do nagrywania CD i odtwarzania DVD

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    hirek pisze: 2007-12-21 18:09
    ja do laptopa preferuje jednak net mobilny, gdzie sie pojdzie/pojedzie tam mozna pracowac. niby oferta ciekawa, ale mobilnosc netu to jednak podstawowy mankament. fajna teraz jest oferta iplusa z laptopem lenovo, chyba najlepsza na rynku.
    0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: