Nowa oferta łączona i taryfa z 5G w Play

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0
Nowe oferty łączone i taryfa z 5G w Play

Play przygotował nową ofertę konwergentną.

Do wyboru są oferty głosowe, dostęp do internetu stacjonarnego i mobilnego oraz telewizja w wariancie podstawowym lub rozszerzonym.

Dokupując jednocześnie internet i telewizję do abonamentu głosowego można otrzymać 30 zł rabatu miesięcznie. A jeśli klient zdecyduje się na jedną z tych usług: internet lub telewizję, dobierana usługa będzie tańsza o 10 zł.

Z takiego rozwiązania mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci posiadający abonament telefoniczny na czas określony. 

Abonenci Play w trakcie trwania umowy mogą wzbogacić swoje usługi o internet stacjonarny oraz telewizję PLAY NOW TV w pakiecie za 30 zł. W tej cenie otrzymają łącze o prędkości 150 Mb/s oraz dostęp do oferty podstawowej PLAY NOW TV z dekoderem TV BOX 4K HDR. W ramach oferty klienci mogą oglądać przez 3 miesiące kanał Eleven Sports 1 4K bez dodatkowych opłat, a także skorzystać z darmowego miesiąca Amazon Prime Video oraz pakietu HBO GO. Dodatkowo, dzięki trwającej promocji, klienci do PLAY NOW TV BOX mogą otrzymać w prezencie 6 lub 12 miesięcy dostępu do platformy Netflix, by oglądać filmy i seriale bez limitu.

Osoby, które wybiorą ofertę internetu lub telewizji mogą skorzystać z promocji i kupić telewizor LG 49UN711C. W specjalnej ofercie Play opłaci 6 rat za to urządzenie.

1 czerwca Play wprowadził też nową promocję dla klientów, którzy zdecydują się przenieść swój numer do Play. Mogą oni skorzystać z abonamentu 5G z obniżoną ceną i pakietem 150 GB.

Operator podwoił liczbę danych w pakiecie – z 75 do 150 GB z pełną prędkością oraz obniżył jego miesięczną cenę. Drugi i każdy następny dobierany numer to 25 zł, a piąty jest całkowicie darmowy. Oprócz zwiększonej paczki danych w abonamencie komórkowym, w ramach taryfy Play HOMEBOX każdy klient otrzymuje również kartę do internetu domowego 200 GB z pełną prędkością, nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich, dostęp do podstawowego pakietu PLAY NOW, a także możliwość korzystania z serwisu muzycznego Tidal przez 3 miesiące w prezencie.

Obecnie operator poleca dwa smartfony z 5G:

  • Samsung Galaxy S20 FE 5G;
  • Xiaomi Redmi Note 10 5G.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: