PLAY podwyższył ceny w ofertach na kartę

Najważniejsze | Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
Zmiany cen w ofertach na kartę

Zgodnie z wcześniejszą ZAPOWIEDZIĄ PLAY 15 sierpnia 2020 roku podwyższył ceny połączeń, SMS i MMS do krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych. Zmiany dotyczą ofert na kartę (oferty głosowej i oferty internetu mobilnego), które są świadczone pod markami Play i Red Bull MOBILE. Zmiana nie dotyczy marki Virgin Mobile. PLAY twierdzi, że dzięki podwyżce będzie mógł "przygotować jeszcze lepsze usługi i promocje".

Nowe ceny są w poniższej tabeli:

USŁUGA

CENA ZA USŁUGĘ

Cena minuty krajowego połączenia głosowego i wideo do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych (w tym w ramach Sieci Telekomunikacyjnej P4) oraz połączenia głosowego w roamingu międzynarodowym wewnątrz Strefy Euro oraz ze Strefy Euro do Polski. Zmiana ceny dotyczy wszystkich ofert oprócz Oferty Play na Kartę odNOWA i Oferty Play na Kartę Rok Ważności Konta.

0,35 PLN

Cena minuty krajowego połączenia głosowego i wideo do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych (w tym w ramach Sieci Telekomunikacyjnej P4) oraz połączenia głosowych w roamingu międzynarodowym wewnątrz Strefy Euro oraz ze Strefy Euro do Polski. Zmiana ceny dotyczy wyłącznie Oferty Play na Kartę odNOWA i Oferty Play na Kartę Rok Ważności Konta.

0,39 PLN

Cena krajowej wiadomości SMS do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych (w tym w ramach Sieci Telekomunikacyjnej P4) oraz wiadomości SMS w roamingu międzynarodowym wewnątrz Strefy Euro, oraz ze Strefy Euro do Polski. Zmiana ceny dotyczy wszystkich ofert oprócz Oferty Play na Kartę odNOWA.

0,20 PLN

Cena krajowej wiadomości MMS do wszystkich krajowych sieci komórkowych (w tym w ramach Sieci Telekomunikacyjnej P4), MMS na e-mail oraz wiadomości MMS w roamingu międzynarodowym wewnątrz Strefy Euro oraz ze Strefy Euro do Polski.

0,40 PLN

Opłata za brak aktywności na koncie dla Cennika Oferty Play na Kartę odNOWA

3,0 PLN

 

 

 

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: