Nowe plany taryfowe w usłudze telefonii stacjonarnej w Vectrze

Newsy
Żródło: VECTRA
Opinie: 1

Od marca Vectra wprowadza nowe plany taryfowe w usłudze telefonii stacjonarnej. Charakteryzują je niskie ceny za rozmowy z telefonami komórkowymi, a „Pakiet 60” to obecnie najtańsze połączenia z telefonu stacjonarnego do sieci operatorów komórkowych. Dodatkowo w ofercie Vectry pojawia się nowa poczta głosowa PLUS.

Usługa telefonu stacjonarnego Vectry to obecnie 5 nowych planów taryfowych: „Plan Zadzwoń do mnie”, „Plan 10”, „Plan 150”,„Plan 500” oraz „Plan 2000”. Najtańszy abonament wynosi tylko 9,91 zł miesięcznie.

Nowością obecnej oferty telefonicznej Vectry są pakiety tanich minut za połączenia do sieci komórkowych. Każdy abonent może zmniejszyć swoje opłaty za rozmowy z komórkami wybierając „Pakiet 10”, „Pakiet 30 lub „Pakiet 60”. Najtańsze połączenia do sieci operatorów komórkowych kosztują tylko 29 groszy za minutę:

Dodatkową nowością jest nowa poczta głosowa PLUS. Oferuje ona lepsze parametry techniczne np. możliwość wyboru czasu na pozostawienie wiadomości czy liczby pozostawianych wiadomości oraz lepszą funkcjonalność np. większa ilość zapowiedzi, dzwonienie z poziomu poczty lub oddzwanianie poczty z informacją o pozostawionych wiadomościach.

Jednocześnie abonenci telefonu Vectry mają do dyspozycji szereg opcji dodatkowych, takich jak np. bezpłatne rozmowy w sieci Vectry czy bezpłatne przeniesienie numeru od innego operatora do sieci Vectry. W ramach trwającej obecnie promocji, każdy nowy abonent otrzymuje gratis atrakcyjny aparat telefoniczny.

Usługa telefonu stacjonarnego jest realizowana w Vectrze drogą transmisji cyfrowej, co zapewnia lepszą jakość połączeń. Abonent korzysta jednak z tradycyjnego aparatu telefonicznego, podłączonego do specjalnego modemu - terminala, dostarczanego i montowanego przez pracownika Vectry. Zasady korzystania z telefonii cyfrowej nie różnią się niczym od korzystania ze standardowych telefonów stacjonarnych.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    tkubon pisze: 2010-03-01 22:07
    jak na voipa do standard. Nic szczególnego. Jednak może byc alternatywą dla betamaxu jeśli ktoś nie ma bramki voip
    0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: