Nowe promocje MNP w sieci Plus

Newsy
Opinie: 6

16 lutego br. sieć Plus wprowadza nowe promocje dla wszystkich, którzy przeniosą numer z innej sieci do Plusa w ramach procesu MNP.

W ramach promocji „Przejdź do Plusa” klienci, którzy przeniosą numer z innej sieci do oferty abonamentowej w ramach procesu MNP, otrzymają 100% rabatu na abonament od momentu przeniesienia numeru do końca pierwszego pełnego cyklu rozliczeniowego. Rabat będzie automatycznie przyznawany klientom, którzy wybiorą jedną z taryf: „Taryfy Syberyjskie”, „Superkarta w Taryfach Syberyjskich”, „Umowa Minutowa”, „Ważny Telefon”, „Taryfy Elastyczne”, „Taryfy TanioRozmowne”.

W ramach promocji "MixPlus z Muzodajnią dla klientów przenoszących numer z innej sieci" klienci, którzy przeniosą numer z innej sieci do MixPlus w ramach procesu MNP otrzymają specjalny jednorazowy bonus. W momencie pierwszego zasilenia konta kwotą minimalną (lub wyższą) otrzymają dodatkowe doładowanie konta równe kwocie zobowiązania.

Wielkość bonusu:

 • Dla klientów z zobowiązaniem 40zł - jednorazowy bonus 40zł;

 • Dla klientów z zobowiązaniem 60zł - jednorazowy bonus 60zł;

 • Dla klientów z zobowiązaniem 100zł - jednorazowy bonus 100zł.

W ramach promocji "MixPlus dla klientów przenoszących numer z innej sieci" klienci, którzy przeniosą numer z innej sieci do MixPlus w ramach procesu MNP otrzymają specjalny jednorazowy bonus. W momencie pierwszego zasilenia konta kwotą minimalną (lub wyższą) otrzymają dodatkowe doładowanie konta równe kwocie zobowiązania.

Wielkość bonusu:

 • Dla klientów z zobowiązaniem 30zł - jednorazowy bonus 30zł;

 • Dla klientów z zobowiązaniem 40zł - jednorazowy bonus 50zł;

 • Dla klientów z zobowiązaniem 80zł - jednorazowy bonus 80zł.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Opinie archiwalne (6):

Komentuj

Komentarze / 6

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  sx pisze: 2010-02-15 22:04
  To sa tacy co przechodza do Plusa??? Ja po 10 latach własnie opuszczam tą sieć..Są najlepsi, to fakt, zasieg, jakość rozmów itp.. Ale te ceny nie sa do zaakceptowania. Mnie, klientowi który zostawił juz u nich kilkadziesiąt tys. złotych proponuja...40gr za minutę... Byle jako MVNO daje pierwszemu lepszemu klientowi 25, 22 lub nawet 19gr i to w prepaidzie... Z żalem ale żegnam się z najlepsza siecią, szkoda że najdroższą...
  0
 • Users Avatars Mini
  Marek pisze: 2010-02-15 22:36
  Zgadzam się z przedmówcą, też mam plusa, chodż częście dzwonię z PLEY fresz
  0
 • Users Avatars Mini
  TrustNoOne pisze: 2010-02-16 00:04
  @ sx - jestem w sieci Plus prawie tyle samo lat i... mam troche drozsza minute. Czekam konca umowy a potem zobacze co dalej.
  0
 • Users Avatars Mini
  aasda pisze: 2010-02-16 09:19
  no tak, ale telefoniki chce sie miec za grosze;))
  0
 • Users Avatars Mini
  TrustNoOne pisze: 2010-02-16 11:41
  @ aasda - wiadomo, ze kazdy by chcial wszystko za jak najnizsza cene. Ja jednak nie potrzebuje "genialnego" telefonu. Wystarcza oczywiscie rozmowy glosowe i video, smsy, mmsy, aparat okolo 3.2 mpx, net, muzyka i od czasu do czasu gps. Reszta mi nie jest potrzebna. Wole tansza minute, smsa/mmsa a nawet wybrany numer / numery.
  0
 • Users Avatars Mini
  KORPORACJA pisze: 2010-02-16 20:52
  i dla tego macie wybór bo nikt was do niczego nie zmusi
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: