Nowe serwisy SMS w Idei

Newsy
Żródło: Idea
Opinie: 22

Nowe serwisy SMS w sieci Idea we współpracy z TVN24 i Polsatem

ŻYCIOWA SZANSA - POLSAT
Na antenie POLSAT, POLSAT2 emitowany jest spot reklamowy, promujący konkurs. Konkurs będzie podzielony na kilka etapów. Pierwszy etap będzie polegał na odpowiedzi za pomocą SMS na pytanie prezentowane w spocie. Spośród osób które prawidłowo odpowiedzą na pytanie zostanie wylosowane 100 osób które przejdą do półfinału. Dalsze etapy konkursu organizowane są bez udziału PTK Centertel.
Każdy kto chce wziąć udział w zabawie wysyła SMS pod numer 7943 z odpowiedzią (TAK lub NIE) na zadane pytanie. Koszt wysłania SMS-a wynosi 9 zł (netto). Uczestnicy Klubu SMS POLSAT mogą wysyłać SMS-y z odpowiedzią pod nr 7543. Koszt wysłania SMS-a wynosi 5 zł (netto).
Do uczestników, którzy wysłali SMS z odpowiedzią zostanie wysłany SMS zwrotny. Treści SMS-ów zwrotnych będą brzmiały: 

 • W przypadku wysłania SMS na numer 7943 - gdy numer wysyłającego nie znajduje się w bazie uczestników Klubu SMS Polsat: 'Dziekujemy za udzial w zabawie. UWAGA-mozesz zostac czlonkiem klubu SMS-POLSAT. Czekaja mile niespodzianki. Wyslij sms na numer 7143 z trescia KLUB. Koszt 1.22zl.'

 • W przypadku wysłania SMS na numer 7943 - gdy numer wysyłającego znajduje się w bazie uczestników Klubu SMS Polsat: 'Dziekujemy i mamy nadzieje ze klub SMS POLSAT spełni Panstwa oczekiwania. Zasady gry w gazecie TV Polsat strona 742.

 • gdy numer wysyłającego nie znajduje się w bazie uczestników Klubu SMS Polsat: 'Obecnie nie jestes naszym klubowiczem. Mozesz zostac czlonkiem klubu SMS-POLSAT Wyslij sms na numer 7143 z trescia KLUB. Koszt 1.22zl.'

 • W przypadku wysłania SMS z błędną treścią: 'Błedna tresc. Mozliwe odpowiedzi to TAK lub NIE. Wyslij sms-a z poprawna trescia.'

GŁOSOWANIE W PROGRAMIE TV POLSAT "ŁYSI I BLONDYNKI"
Od 5.11.br. antenie telewizji POLSAT i TV4 emitowany jest program "Łysi i blondynki". Usługa w sieci Idea umożliwia widzom głosowanie na uczestników, którzy powinni opuścić program. Aby wziąć udział w głosowaniu należy wysłać SMS numer 7243. 
Treść SMSa stanowi numer porządkowy uczestnika programu. Numery porządkowe są z zakresu 01... 14, i tylko treść z tego zakresu jest uznawana za poprawną. Opłata za wysłanie SMS z głosem wynosi 2 zł (netto). Po wysłaniu SMSa na numer 7243 z poprawną treścią system wysyła wiadomość zwrotną o treści: "Łysi i blondynki" Dziekujemy za udzial w glosowaniu. Oddałałes glos na [imię uczestnika] Zapraszamy do ogladania programu."
W przypadku gdy zostanie wysłany SMS na numer 7243 z treścią nie poprawną (litery oraz cyfry z zakresu innego niż 01..14) system wyśle komunikat następującej treści: "Łysi i blondynki" Bledna tresc. Prosimy o wyslanie prawidlowego numeru porzadkowego."
Głosowania organizowane są w cyklicznych edycjach. Początek nowych edycji głosowań odbywać się będzie w każdą niedzielę o godz. 20.30. Zakończenie kolejnej edycji - w każdy piątek o godz.17.00. Finał programu odbędzie się 21 grudnia 2001 r.

Przyporządkowanie numerów:

Imię

Nazwisko

Treść SMS-a

Agnieszka

Klimek

01

Ewa

Bielawska

02

Ewelina

Kacprzykowska

03

Magdalena

Zachara

04

Małgorzata

Romanowska

05

Monika

Szymczak

06

Sabina

Władacz

07

Adam

Czapski

08

Arkadiusz

Gąska

09

Dariusz

Gadomski

10

Jakub

Sikorski

11

Maciej

Światłowski

12

Sasza

Połupan

13

Sebastian

Mazur

14


Szczegółowe informacje na temat programu znajdują się na stronie www.polsat.com.pl.

ŚWIĘTY - LOTERIA TV POLSAT
W okresie 10 - 27 listopada 2001 r. trwa loteria telewizji POLSAT - "Święty". Usługa w sieci Idea umożliwia zgłoszenie się do zabawy. Spośród osób, które wyślą SMS ze zgłoszeniem zostaną rozlosowane osoby, które zakwalifikują się do półfinału zabawy. Aby wziąć udział w zabawie należy wysłać SMS pod numer 7957 o treści POLSAT. Koszt wysłania SMS-a wynosi 9 zł (netto). Uczestnicy Klubu SMS POLSAT mogą wysyłać SMS-y z odpowiedzią pod nr 7557. Koszt wysłania SMS-a wynosi 5 zł (netto).
Do uczestników, którzy wysłali SMS z odpowiedzią zostanie wysłany SMS zwrotny. Treści SMS-ów zwrotnych będą brzmiały:

 • W przypadku wysłania SMS na numer 7957:
  a. gdy numer wysyłającego nie znajduje się w bazie uczestników Klubu SMS Polsat: 'Dziekujemy za udzial w zabawie. UWAGA-mozesz zostac czlonkiem klubu SMS-POLSAT. Czekaja mile niespodzianki. Wyslij sms na numer 7143 z trescia KLUB. Koszt 1.22zl..'
  b. gdy numer wysyłającego znajduje się w bazie uczestników Klubu SMS Polsat: 'Dziękujemy za udział w zabawie. Zasady gry w gazecie TV Polsat strona 742.'

 • W przypadku wysłania SMS na numer 7557:
  a. gdy numer wysyłającego znajduje się w bazie uczestników Klubu SMS Polsat: 'Dziekujemy i mamy nadzieje ze klub SMS POLSAT spelni Panstwa oczekiwania. Zasady gry w gazecie TV Polsat strona 742.'
  b. gdy numer wysyłającego nie znajduje się w bazie uczestników Klubu SMS Polsat: 'Obecnie nie jestes naszym klubowiczem. Mozesz zostac czlonkiem klubu SMS-POLSAT.'

 • W przypadku wysłania SMS z błędną treścią: 'Błedna tresc. Mozliwe odpowiedzi to TAK lub NIE. Wyslij sms-a z poprawna trescia. Zabawa trwa od 10.11.2001 do 27.11.2001.'

Dodatkowe informacje na stronie www.polsat.com.pl oraz w Gazecie TV Polsat

SMS - TVN24
1.11.2001 r. został uruchomiony serwis informacyjny TVN24. Usługa będzie dostępna do 31.12.2001. Osoby, które aktywują usługę będzie otrzymywała 2 SMS-y dziennie zawierające wiadomości z kraju i ze świata, redagowane przez reporterów TVN24. Aby aktywować usługę należy wysłać SMS o treści TVN24 pod nr 7924. Cena za wysłanie SMS wynosi 9 zł (netto)
Osoba która wysłała SMS z poprawną treścią otrzymuje w odpowiedzi SMS o treści: 'TVN24: Usluga "SMS-TVN24" aktywna. Deaktywacja poprzez SMS na 7024 z trescia "TVN24" (Cena 0.5zl+VAT).'
W przypadku wysłania SMS z niepoprawną treścią zgłoszenia zostanie odesłany SMS o treści: 'TVN: Twoj SMS wyslany na numer 7924 nie zostal poprawnie rozpoznany. Sprobuj jeszcze raz wyslac SMS o poprawnej tresci na numer 7924 (koszt 9zl+VAT).'
Aby dezaktywować usługę należy wysłać SMS o treści TVN24 na numer 7024. Koszt wysłania SMS-a wynosi 0,50 zł (netto). 
Osoba która wysłała poprawną treść SMS otrzymuje w odpowiedzi SMS o treści: 'TVN24: Usluga "SMS-TVN24" nieaktywna. Ponowne aktywacja poprzez SMS na 7924 z trescia "TVN24" (Cena 9zl+VAT)'.
W przypadku wysłania SMS z niepoprawną treścią zgłoszenia zostanie odesłany SMS o treści: 'TVN: Twoj SMS wyslany na numer 7924 nie zostal poprawnie rozpoznany. Sprobuj jeszcze raz wyslac SMS o poprawnej tresci na numer 7024 (koszt 0,5zl+VAT)'.
Dodatkowe informacje na stronie internetowej: www.tvn.pl

Opinie:

Opinie archiwalne (22):

Komentuj

Komentarze / 22

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  muminek pisze: 2001-11-12 13:27
  O ile SMS z faktami to jest niezła sprawa (ale nie na tyle niezła żebym to wykupywał) to SMS Polsat to pomyłka. No i GSMonline, czy musicie w newsy wwalać materiały które de facto są reklamą? Same istnienie tej usługi ma się nijak do funcjonowania i działania sieci. Równie dobrze moglibyście informować w newsach o uruchomieniu nowego numero 0-700-xxx-yyy - zadzwon do słodkiej i samotnej blondynki chętnej na wszystko.
  0
 • Users Avatars Mini
  rhat pisze: 2001-11-12 13:29
  Ja rozumiem serwisy we współpracy z TVN24, ale z Polsatem? Przecież wszystko, co współpracuje z Polsatem, kompromituje się na równi, z tą buracką stacją telewizyjną. Czyżby Idea stawiała sobie na celu pozyskanie abonentów z nizin intelektualnych?
  0
 • Users Avatars Mini
  muminek pisze: 2001-11-12 13:34
  rhat: tak czy siak obydwa serwisy (czy to Polsat czy też TVN24) to pomyłka. Któż będzie chętny aby otrzymywać info o wiadomościach ze świata jak można włączyć TV i sobie to samo zobaczyć?
  0
 • Users Avatars Mini
  luk23 pisze: 2001-11-12 13:40
  muminek: n ale zwiazane z komorkami wiec niech bedzie bo moze sie tyu tez pojawic jakis ciekawy serwis z ktorego skorzystasz zgadzam sie ze mozesz sie gdzie indziej tego dowiedziec ale to sie tyczy wszystkiego co jest na tej stronie. zarowno polsat jak i tvn to badziewie wogole telewizja to badziewie ;) rhat: no a np bigbrother jest dla ciebie super i nonstop ogladasz ?
  0
 • Users Avatars Mini
  Lukaszz pisze: 2001-11-12 13:47
  czy z IDEI nie robi sie przypadkiem POLSAT ale komorkowy - same konkursy itp - a gdzie cos normalnego czyli taktowanie co 30s od razu a nie po I minucie, gdzie mozliwosc wysylania sms za 24 gr +vat w najtanszych taryfach skoro "mam mozliwosc wymiany minut na sms/MAm telefon tej sieci, skonczyl mi sie juz cyro i czekalem cierpliwie do nowych taryf i co dostalem - cyro na 24miechy, oprocz jednej taryfy NO90 reszta to strae dziadostwo, brak CDMG ale za to dostaje gowniane serwisy.Zeby chociaz wprowadzili cos takiego jak w PLUSIE sami swoi?Ciekawe moze w promocji swiatecznej?
  0
 • Users Avatars Mini
  waldo pisze: 2001-11-12 13:47
  muminek: polstat to porazka ale tvn24 to juz nie do konca. Nie kazdy ma TV w samochodzie a nieraz tak jest, ze tam sie spedza wiekszosc dnia...... Ja mam wlaczone kilka serwisow i to nawet fajna sprawa !!! Oczywiscie serwisow bezplatnych w internecie bo na te opowe to mnie nie stac !!!
  0
 • Users Avatars Mini
  gmazur pisze: 2001-11-12 13:48
  muminek: zastanawiam sie dlaczego wiekszosc informacji dotyczy Idei. a swoja droga na temat platnych serwisow juz wiele osob sie wypowiedzialo we wczesniejszych postach, a ja tylko potwierdze, ze skoro operator uaktywnia takie uslugi widocznie jest na nie zapotrzebowanie. POZDRAWIAM, gm.
  0
 • Users Avatars Mini
  waldo pisze: 2001-11-12 13:50
  moze z tym samochodem to nie byl najlepszy przyklad bo tam jest radio ale ............ wiesz o co mi chodzilo ..... pozdr.
  0
 • Users Avatars Mini
  muminek pisze: 2001-11-12 13:54
  waldo: ech, jak się ma samochód to i się pewnie ma radio w samochodzie, a jak się ma radio to i się ma serwisy co 30 minut (no, jak się chce to można mieć serwisy nawet co 15 minut i częściej). gm: zgadzam się, skoro uruchamia to jest na takie serwisy zapotrzebowanie (byleby nie uruchamiali kolejnego tamapingwinka, jak to ma miejsce w Erze). Ale szczerze to się dziwię osobom wykupującym dany serwis (TVN24 za 9zł + vat do 31.12.2001, czyli niecałe dwa miechy).
  0
 • Users Avatars Mini
  muminek pisze: 2001-11-12 13:55
  eeee... waldo... troszkę mnie uprzedziłeś z tym samochodem. Mimo to nadal uważam, że takie serwisy nie są nam koniecznie potrzebne. Zresztą te serwisy to pewnie nie wymysł operatora tylko Polsatu/TVN które czerpią z tego kasę.
  0
 • Users Avatars Mini
  hubi pisze: 2001-11-12 14:01
  a ja powiem tylko tyle ze jest to nastepne wyciaganie kasy z ludzi ktorzy najczesciej nie wiedza ile ten sms kosztuje, a potem pytanie gdzie sie podzialy moje pieniadze, tyle ze kozysta ten co chce a ten co nie chce niech nie korzysta pozdrawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  Qba pisze: 2001-11-12 14:10
  No moze jest to lekko zbedne, ale kazdy chce robic z czegos pieniadze! Nara!
  0
 • Users Avatars Mini
  roadtohell pisze: 2001-11-12 14:37
  czemu się czepiacie polszmatu? a serwisy bigbrother'owe na których zainteresowane strony już od dłuższego czasu zarabiają to szczyt intelektualnej rozrywki?! badziew króluje i nic na to nie poradzimy...czołgiem
  0
 • Users Avatars Mini
  hansen pisze: 2001-11-12 14:42
  taki news o serwisach sms powinno sie reklamowac na stronach operatora lub telegazecie polsatu, gdyby ktos chciał zapamietac te wszystkie serwisy to musiałby miec łeb ja przysłowiowy sklep bo tego typu "usług" nasi operatorzy w połączeniu ze stacjami telewizyjnymi już trochę naprodukowali.
  0
 • Users Avatars Mini
  dexter pisze: 2001-11-12 14:58
  "Łysy i blondynki" tylko polsat mógł coś takiego wymyślić. Totalne discopolo wymieszane ze słomą wystającą z butów. Mam nadzieję że żaden szanujący się user gsmonline.pl nie będzie uczestniczył w takim bryndzlu. Jak widać można jeszcze zarabiać na ludziach z IQ 28 i poniżej, żenada... Pzdr.
  0
 • Users Avatars Mini
  piasek pisze: 2001-11-12 15:01
  Tak czy siea 9 + Vat
  0
 • Users Avatars Mini
  biedroneczka pisze: 2001-11-12 15:18
  straszne badziewie
  0
 • Users Avatars Mini
  hubert pisze: 2001-11-12 15:35
  dobrze, ze nie mam ani POlsatu,...ani IDei.. ;)
  0
 • Users Avatars Mini
  shot pisze: 2001-11-12 15:53
  Witam, wszyscy tu piszecie o niskim IQ, ale wydaje mi się, że Was osobiście chyba dotknął ten problem, bo nikt tu nikogo do wysyłania tych smsów nie zmusza. To jest tylko INFORMACJA, a to, że IDEA, TVN czy inny POLSAT nie są instytucjami charytatywnymi nie powinno Was dziwić. Po drugie myślę, że przyznawanie punktów za udzielanie się na tym wortalu trochę mu zaszkodziło, bo bardzo dużo osobników idzie na ilość a nie na jakość. Komentarze typu: 'badziewie' czy inne w stylu 'dobrze, że nie mam...' są po prostu PROSTE! i tylko zniechęcają do czytania reszty. Pozdrawiam, Pa
  0
 • Users Avatars Mini
  fian pisze: 2001-11-12 21:05
  zaabonowałem tvn24 i uważam że to super wiadomości.
  0
 • Users Avatars Mini
  graffi pisze: 2001-11-12 21:54
  Podoba mi się pomysł z TVN24, wiadomości z tej stacji są na bardzo wysokim poziomie, ciekawe, czy te z serwisu też? Ktoś wie???
  0
 • Users Avatars Mini
  Ewandy pisze: 2001-11-14 07:41
  TVN I Polsat sa tak komercyjnymi stacjami ze az mi sie robi niedobrze. Ta czestotliwosc reklam i brak dobrego nadzoru nad tym c jest emitowane w programie. Przez takie serwisy bedzie mozna manipulowac ludzmi.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: