Nowe telefony Huawei prezentowane na WMC 2010

Newsy
Żródło: Huawei Technologies
Opinie: 4

Huawei zaprezentował, na odbywającym się własne WMC 2010 w Barcelonie, kilka nowych terminali między innymi pierwszy w ofercie producenta smartphone HSPA+ z systemem Android.

Najnowsze dziecko koncernu Huawei, U8800 zostało wyposażone w system operacyjny Android 2.1. Terminal wykorzystuje standard HSPA+, który umożliwia użytkownikowi pobieranie danych z prędkością dochodzącą do 14 Mb/s. Wielką zaletą nowego Smartfone'a jest wyświetlacz 3.8 cala zapewniający komfortowe korzystanie z multimediów i aplikacji internetowych. U8800 będzie dostępny w trzecim kwartale 2010 roku.

Kolejną nowością jest U8300, model przeznaczony dla młodszego odbiorcy. Szybki dostęp do Facebooka, Twittera i specjalnie zaprojektowana, ergonomiczna klawiatura mają pomóc użytkownikom miło spędzać czas w internecie.

U8100 i U8110 to telefony przeznaczone dla mniej wymagających klientów. Oba telefony wyposażono w 2.8 calowe wyświetlacze QVGA, aparaty 3.2 cala, WiFi i bluetooth. Telefony będą dostępne na rynku europejskim w drugim kwartale 2010 roku.

 

Opinie:

Opinie archiwalne (4):

Komentuj

Komentarze / 4

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: