Nowe usługi w Mieście Plusa

Newsy
Żródło: Miastoplusa.pl
Opinie: 18

W Mieście Plusa rozpoczęły działalność trzy nowe miejskie instytucje kulturalne - Radio RAM, Pub Muzyczny oraz Kino oraz rozpoczęły się przygotowania do pierwszego Turnieju Scrabble.

W miejskim Radiu RAM poza muzyką usłyszeć można informacje o wszystkich wydarzeniach związanych z życiem metropolii. Liczne konkursy i programy z udziałem słuchaczy umożliwiają dalszą integrację Mieszkańców, czyli użytkowników platformy.

Program miejskiego Radia RAM jest emitowany 24 godziny na dobę. W Radiu RAM będą także prowadzone promocje Partnerów Miasta, czyli firm, które udostępniają swoją ofertę Mieszkańcom.

W Pubie Muzycznym można uzyskać informacje na temat swoich ulubionych wykonawców, zespołów, tras koncertowych, premier muzycznych i innych informacji z branży muzycznej. Mieszkańcy mogą tu spotykać się i wymieniać poglądy z osobami o podobnych zainteresowaniach oraz posłuchać muzyki. 

Kino w Mieście Plusa gromadzi informacje na temat aktorów, filmów, premier filmowych, festiwali oraz innych informacji z branży filmowej. Jest to też miejsce, w którym Mieszkańcy mogą dyskutować na tematy związane z filmem oraz obejrzeć zwiastuny filmowe. W Kinie będą odbywały się liczne konkursy dotyczące nowych filmów, festiwali filmowych, aktorów itp. W najbliższym czasie uruchomione zostaną m.in. działy \"Filmoteka\" oraz \" Ludzie kina\".

 

W Mieście Plusa rozpoczęły się przygotowania do pierwszego Turnieju Scrabble. Jest to pierwsza, zakrojona na tak szeroką skalę, impreza tego typu w polskim Internecie. Turniej będzie przeprowadzony zgodnie ze standardami Polskiej Federacji Scrabble. W turnieju mogą wziąć udział wyłącznie Mieszkańcy Miasta Plusa posiadający Dom, czyli zarejestrowani użytkownicy serwisu. Natomiast Turyści, czyli goście Miasta Plusa będą mogli obserwować zawody i komentować przebieg rozgrywek.
Turniej będzie miał miejsce w Salonie Gier Miasta Plusa. Od poniedziałku, 19 listopada rozpoczęła się rejestracja zawodników. Turniej rozpocznie się 10 grudnia 2001 r. i będzie trwał do 21 grudnia. Liczba rozgrywanych rund w turnieju będzie zależna od ilości osób pragnących wziąć udział w turnieju. Na specjalnej stronie w Salonie Gier Miasta Plusa, zawodnicy mogą znaleźć regulamin turnieju, formularz rejestracji oraz informacje o rozgrywkach i wynikach turniejowych.

Opinie:

Opinie archiwalne (18):

Komentuj

Komentarze / 18

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: