Nowości w ofercie z 9 miesiącami bez opłat

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
Nowości w ofercie z 9 miesiącami bez opłat

T-Mobile promuje nowe telefony dostępne w ofercie, w której przez 9 miesięcy nie płacimy za abonament. Są to modele Motorola Moto G32 lub OPPO Reno8 T. Razem z Reno8 T dostajemy w prezencie słuchawki OPPO Enco Buds2

Akcja promocyjna obowiązuje od 1 do 30 czerwca.

Nasze wrażenia z korzystania z Reno 8T są tutaj.

Oferta 9 miesięcy za 0zł skierowana jest do osób przenoszących numer do T‑Mobile. Z taryfą „L Nielimitowana” dostaną oni internet bez limitu prędkości i danych, nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz trzymiesięczny, bezpłatny dostęp do usługi „Rozrywka bez Ograniczeń”. Dodatkowo mają oni do dyspozycji drugą kartę z internetem mobilnym 50 GB, który będzie można przetestować przez 30 dni bez ponoszenia opłat np. w smartwatchu, routerze czy na tablecie. Po tym okresie, zgodnie z zasadą „Nie używasz, nie płacisz”, jeśli karta nie będzie używana, jej posiadaczki lub posiadacze nie poniosą żadnych kosztów.

Wszystko o nowej ofercie promocyjnej T-Mobile jest tutaj.

Kampania reklamowa oferty obecna będzie w telewizji, radio na stronie www oraz w punktach sprzedaży operatora. Koncepcja kampanii została przygotowana przez agencję PZL oraz Departament Zarządzania Marką i Customer Experience. Materiały do sklepów opracowała agencja ARC (Grupa Publicis). Planowaniem i zakupem mediów zajął się Mindshare.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: