Xiaomi otworzyło swój największy sklep

Newsy
Opinie: 0
Xiaomi otworzyło w stolicy Polski największy w Europie Środkowo-Wschodniej Mi Store

Xiaomi otworzyło w Warszawie swój największy w Europie Środkowo-Wschodniej Mi Store. W Polsce jest już 20 autoryzowanych Mi Store zlokalizowanych w 16 miastach i 12 województwach.  

Operatorem sklepu jest firma ROLV. ROLV niebawem planuje także uruchomić około 50 tzw. sklepów w sklepach pod marką Xiaomi. Testy tego konceptu (sprzedaż będą prowadzić partnerzy ROLVa) już trwają.

ROLV i Xiaomi wierzą w sklepy stacjonarne, bo nadal przez internet w naszym kraju sprzedaje się tylko około 15-20% elektroniki.

Mi Store o powierzchni ponad 300 m2 znajduje się na parterze warszawskiego centrum handlowego Westfield Arkadia. Do świąt w Arkadii będzie też działać drugi sklep Xiaomi.

Od początku współpracy z Xiaomi wiedzieliśmy, że wspólnie osiągniemy bardzo dużo, bo dostrzegliśmy w tej globalnej firmie ogromny potencjał. Chociaż warunki, które nas otaczają obecnie, są bardzo trudne, cieszę się, że udało nam się wspólnie otworzyć ten wyjątkowy Mi Store. Dziękuję za zaufanie firmie Xiaomi – powiedział Leszek Sowiński, właściciel firmy ROLV.

Wraz z najnowszym salonem w Westfield Arkadia w Polsce znajduje się w sumie 20 autoryzowanych punktów Mi Store, które zlokalizowane są w 16 miastach w 12 województwach. Salony mieszczą się w: Białymstoku (Galeria Alfa), Bielsku-Białej (Galeria Sfera), Czeladzi (M1), Częstochowie (Galeria Jurajska), Katowicach (Galeria Katowicka), Gdańsku (Forum Gdańsk), Gdyni (Centrum Riviera), Krakowie (Centrum Handlowe Serenada oraz Galeria Krakowska), Lublinie (Galeria Lublin Plaza), Olsztynie (Galeria Warmińska), Poznaniu (Centrum Posnania, Centrum Handlowe Avenida), Rzeszowie (Galeria Rzeszów), Szczecinie (Galeria Galaxy), Toruniu (Atrium Copernicus), Warszawie (Westfield Arkadia, Galeria Młociny i Galeria Mokotów) i Wrocławiu (Pasaż Grunwaldzki).

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: