Zegarki Apple będą monitorować nasz sen i mycie rąk

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
Zegarki Apple będą monitorować nasz sen i mycie rąk

Apple wprowadza zmiany w swoim systemie dla zegarków watchOS 7. W nowej wersji użytkownicy otrzymają znacznie łatwiejszy sposób na tworzenie własnych wirtualnych tarcz. Nowe tarcze będzie można przesyłać do innych użytkowników poprzez wiadomości, e-mailem lub publikować do nich link w mediach społecznościowych. Firmy będą mogły publikować skróty do pobrania nowych tarcz na swoich stronach internetowych.

Największą i najbardziej oczekiwaną nowością watchOS 7 jest funkcja monitoringu i analizy naszego snu. Analiza będzie dostępna w aplikacji Health. Nasz smartfon z iOS 14 będzie nas „przygotowywał” wieczorem do prawidłowego zaśnięcia. Gdy zegarek będzie miał poniżej 30% baterii przed snem to przypomni nam o konieczności podłączenia do ładowarki. Aplikacja Activity zmieni swoją nazwę na Fitness i zostanie zmieniony jej design. Nasz zegarek będzie potrafił monitorować nowy rodzaj treningu – taniec.

W mapach zegarka pojawi się nawigacja rowerowa z iOS 14. Nasz Apple Watch wykryje także, że zaczynamy myć ręce i będzie odmierzał nam czas mycia – 20 sekund. Zegarek z watchOS 7 będzie wspierał nową aplikację Translate tłumaczącą 11 różnych języków (bez obsługi języka polskiego).

watchOS 7 będzie działać na zegarkach:

  • Apple Watch Series 3
  • Apple Watch Series 4
  • Apple Watch Series 5

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: