Optoma Pico - mini projektor dla telefonów komórkowych

Newsy
Żródło: Veracomp
Opinie: 1

Optoma Pico to kieszonkowych rozmiarów projektor do telefonów komórkowych, urządzeń PDA, kamer oraz innych rozwiązań mobilnych. Urządzenie wprowadził do sprzedaży wyłączny dystrybutor Optomy w Polsce Veracomp.

Optomę Pico wyposażono w lampę LED, a do przetwarzania obrazu służy nowy chipset Texas Instruments DLP Pico. Projektor pozwoli uzyskać obraz o maksymalnym rozmiarze 60 cali (o 1,5 m przekątnej ekranu) i kontraście 1000:1. Dzięki miniaturowym rozmiarom (5 x 10,3 x 15 cm) i niewielkiej wadze (115 g), Optoma Pico zmieści się w każdej kieszeni.

Urządzenie wyposażone jest w wejście minijack transmitujące sygnał AV - composite video i stereo. Projektor Pico Optomy działa na Li-jonowych bateriach, które gwarantują 2 godzin nieustannej projekcji. LED-owa lampa w którą wyposarzony jest projektor, ma żywotność na poziomie 20 000 godzin.

Projektor wprowadził na polski rynek specjalizowany dystrybutor rozwiązań IT - Veracomp SA. Optoma Pico ma gwarancję 36-mc, w tym 12-mc na lampę. Sugerowana cena detaliczna wynosi 299 EUR netto.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    matisoft pisze: 2008-11-12 13:16
    ciekawy pomysł jednakże oprócz kilku noki i samsungów które mają wyjście AV to nie ma telefonów do których można ten projektor podłączyć co zawęża klientele...
    0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: