Orange zmienił swoją ofertę chmury B2B - są też nowe metody płatności

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
Orange dla biznesu - środowisko wirtualne firmy w mniej niż 5 minut

Orange Polska i Integrated Solutions wprowadzają nowe funkcjonalności do usługi biznesowej Integrated Computing Standard (ICS)

Zastosowana po raz pierwszy w Polsce platforma vCloud Director 10 VMware pozwala na łatwe zarządzanie środowiskiem chmurowym. Wszystkie funkcjonalności dostępne są z poziomu pulpitu, co umożliwia zwiększenie elastyczności i automatyzacji wykorzystania posiadanych zasobów. Dzięki temu zbudowanie nowego środowiska wirtualnego zajmuje podobno mniej niż 5 minut.

Dodatkowym atutem ma być zapasowe wirtualne centrum danych (Disaster Recovery), które pozwala na zabezpieczenie danych klienta i działanie  jego środowiska IT, nawet w przypadku awarii.

Usługa Integrated Computing Standard dostarczana jest w modelu IaaS (Infrastructure as a Service) z data center Orange na terenie Polski.

Zapewnia dostęp do serwerów, pamięci masowych, elementów sieciowych, obrazów systemów operacyjnych oraz połączeń sieciowych. Dostęp do aplikacji jest możliwy przez Internet lub - dla klientów wykorzystujących to rozwiązanie - przez Biznesowy VPN Orange.

Dostępne są nowe modele płatności. Oprócz abonamentu klienci będą mogli korzystać z modelu Pay as you go, pozwalającego na dostosowanie infrastruktury do bieżących potrzeb.

Koszty zakupu, utrzymania oraz zarządzania infrastrukturą IT będą w rękach doświadczonych partnerów czyli Orange i Integrated Solutions.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: