Orange na kartę - bez limitu na stałe za 25 zł

Drukuj

Orange w prepaid obniżył na stałę cenę pakietu Rozmowy i SMSy bez limitu + GB. Obecnie pakiet na 31 dni kosztuje 25 zł.

Usługę moża aktywować w Orange YES, Orange POP, Orange ONE, Orange SMART na kartę, Nowe Orange GO, Orange Free na kartę poprzez kod,  SMS lub Mój Orange.

W ramach usługi można dzwonić bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, wysyłać SMS-y bez limitów do wszystkich sieci komórkowych i serfować w internecie w Polsce oraz w roamingu w Unii Europejskiej.

Wielkość pakietu GB zależy od stażu w Orange na kartę:

Staż abonenta Wielkość pakietu Limit GB w UE
Poniżej 1 roku 15 GB 1,76 GB
Od 1 roku do 3 lat 17 GB 1,76 GB
Powyżej 3 roku 20 GB 1,76 GB

Przenoszący numer otrzymają 35 GB na 31 dni.

W usłudze cyklicznej z każdym automatycznym odnowieniem usługi klient otrzyma o 1GB więcej niż w poprzednim cyklu.

Ocena: 15 głosów Aktualna ocena: 8
Drukuj

Komentarze / 48

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    Red pisze: 2017-12-14 12:49
    Fajnie, ale gdzie mms :(
    -24
  • Users Avatars Mini
    Ola pisze: 2017-12-14 13:02
    Drogo w plush pakiet z 10 Gb wychodzi 15 zł ,a za 5 zł można włączyć sobie dodatkowe pakiety 5 gb
    -39
  • Users Avatars Mini
    Nano pisze: 2017-12-14 13:23
    W plushu mam fcb whatsuoa insta bez limitu z 10gb i to mi wystarczy
    -38
  • Users Avatars Mini
    plusik pisze: 2017-12-14 13:36
    ola cos ci się pomyliło chyba 25zł ten pakiet jest i nie wprowadzaj w błąd
    -31
  • Users Avatars Mini
    Ola pisze: 2017-12-14 13:43
    @ plusik Ładując konto w promocji 50 % więcej to ile sieroto wychodzi
    -26
  • Users Avatars Mini
    Jadwiga pisze: 2017-12-14 14:04
    zamilczec gimbazo. post o orange jest a nie plusie ktory ma nadajniki zapchane. net ślimaczy sie ze hoho. Jestem rozczarowana tymi gimbusami
    26
  • Users Avatars Mini
    Jadwiga pisze: 2017-12-14 14:05
    do RED olaboga kto w tych czasam wysyla mmsy? sa komunikatory !!! Jestem wstrząnieta czego oni ucza w tych szkołach!!!
    24
  • Users Avatars Mini
    Marek pisze: 2017-12-14 14:14
    @ Jadwiga "gimbazo" to cię zrobiła babochłopie
    -17
  • Users Avatars Mini
    Balu pisze: 2017-12-14 14:58
    Spóźniony ten orendż haha
    -19
  • Users Avatars Mini
    Jadwiga pisze: 2017-12-14 14:59
    do Balu Lepiej pozno i dobrze niz wcale albo wczesnie i zle. Jestem Labirnciara
    10
  • Users Avatars Mini
    Kot Rysiek pisze: 2017-12-14 15:35
    A w heyah smsy, mmsy, rozmowy i 10gb a teraz nawet 2x wiecej internetu tez za 25 pln
    -5
  • Users Avatars Mini
    Zgred pisze: 2017-12-14 16:25
    @ Jadwiga - do odrabiania lekcji szczeniaku, bo sprawdzian jutro ! _ _ _ Orange dobrze że wprowadził ten nolimit bo było za drogo
    -9
  • Users Avatars Mini
    Jadwiga pisze: 2017-12-14 17:02
    do was Wszystkich. jest nagonka na mnie bo wam żal D sciska ze mam setki folowersów i mnie lajkują . wiem wiem trudno byc nielubianym troche Was rozumiem. Bojowo nastawiona
    5
  • Users Avatars Mini
    Jadwiga pisze: 2017-12-14 17:03
    co jak co ale pies zkulawą nogą by tu nie zajrzał gdyby nie JA!!! zakodować sobie to. Jestem gotowa by zostac Pania Prezydent!!
    9
  • Users Avatars Mini
    ? pisze: 2017-12-14 20:50
    Czy to da się włączać i sprawdzać przez orange online ?
    -2
  • Users Avatars Mini
    moj nick pisze: 2017-12-14 21:19
    To Play formula 25zł teraz z 6GB netu wygląda jak zmoczona wydra. 6 a 15 no to już jest różnica a cena ta sama.
    2
  • Telekom albania
    gość pisze: 2017-12-14 23:48
    Można powiedzieć wreszcie. Wreszcie zbliżyli swojego prepaida do konkurencji. Więcej osób znajdą które wydadzą 25zł na nolimit niż na miliony pakietów pakiecików i wzajemnie wykluczających się usług. Zaczęli trochę ratować swojego prepaida jak zaczął im iść na dno.
    8
  • 55
    iphoneski pisze: 2017-12-15 07:37
    W końcu, lepiej późno niż wcale - i pewnie kilka innych określeń można napisać do tej sytuacji. Orange po roku czasu pikowania w końcu częściowo dostosowuje prepaida do ofert konkurencji ale nadal brak MMS.
    -10
  • 55
    iphoneski pisze: 2017-12-15 07:40
    Już nie mówię żeby dorównali do a2 mobile czy Plusa, bo to nigdy nie nastąpi ale chociaż do drogiego T-Mobile czy Play prawie dorównali. Na rynku prepaid król jest jeden i jest nim Plus i jego marki
    -14
  • Users Avatars Mini
    Jadwiga pisze: 2017-12-15 07:45
    powtarzam PLUS to muzeum .
    10
  • Users Avatars Mini
    /// pisze: 2017-12-15 09:24
    Zmiana nastąpi zgodnie z przypadającą datą na odnowienie usługi pakietu, tak samo było latem przy poprzedniej zmianie warunków działania pakietu cyklicznego.
    2
  • Users Avatars Mini
    /// pisze: 2017-12-15 09:31
    Zmiana nastąpi zgodnie z przypadającą datą na odnowienie usługi pakietu, tak samo było latem przy poprzedniej zmianie warunków działania pakietu cyklicznego.
    1
  • Users Avatars Mini
    pawko pisze: 2017-12-15 09:53
    jeszcze poproszę to samo za 17.00zł tylko bez roumingu i będzie OK ..... :-)
    -2
  • Users Avatars Mini
    darek pisze: 2017-12-15 14:42
    no i dobrze dla nas klientów..... widać po zlikwidowaniu RWK chyba wyszedł spadek kart więc obniżyli . Tylko co stracili to już nie odzyskają . Jadwigo jak uważasz że plus to archaizm to weź sobie przejdź do Play tam są super warunki dla młodych .....
    -2
  • Users Avatars Mini
    Jadwiga pisze: 2017-12-15 15:27
    Darek playa ja nie trawie to jest siec ktora jest ale jej nie ma. np intrene czasmi pedzi jak oszalaly a zasami na stare 3 g
    1
  • Users Avatars Mini
    Romeo pisze: 2017-12-15 15:53
    Plush jestlepszy a plushabo polecam korzystam za 25zl mam 15gb i wszystko bezlimitu noc mnie nie obchodzi suuuper ofrrta a nie beznadzieja orange gówno jakieś
    -3
  • Users Avatars Mini
    /// pisze: 2017-12-16 08:46
    Sprawdzanie pakietu cyklicznego, *102*75*01#
    2
  • Users Avatars Mini
    Jadwiga pisze: 2017-12-16 15:17
    nie wiem jak w twoim przypadku to wygląda ale w oimi 100% jestem women. Prosze powiedz mi gdzie obrazałam i kogo.? gdyby coś nie mam nic przeciwko do ludzi którzy urodzili sie nie w swoim ciele Men
    6
  • Users Avatars Mini
    ????? pisze: 2017-12-16 15:28
    Pszenoszac numer do orange na karte. mamy 25zl/miesiac nolimit i 35gb danych na miesiac. do tego biorac doladowanie 100zl (chyba bonus +20%) i otrzymujemy tez+50gb bonusu. czyli za 100 pln mamy oplaconone 4m i srednio miesiecznie 46gb danych. a z bonusa kwotowego zostanie $na mmsy. ...to malo? jest lepsza oferta?...... mmsy w dobie whatsupa czy mesengera srednio mi potrzebne
    -1
  • Users Avatars Mini
    Men pisze: 2017-12-16 17:09
    Jadwiga, wierze na słowo, posyłam buziaki. Cofam zdanie o obrażaniu
    -4
  • Users Avatars Mini
    Alfred pisze: 2017-12-16 21:54
    Jaki kod aby to uruchomić z podziękowaniem
    0
  • Users Avatars Mini
    /// pisze: 2017-12-16 22:16
    Uruchom pakiet cykliczny, *102*75#
    1
  • Users Avatars Mini
    Alfredo pisze: 2017-12-16 23:45
    Dzięki Ci miły kolego
    2
  • Users Avatars Mini
    troip pisze: 2017-12-17 16:19
    Alfredo bez takich "miły kolego"
    0
  • Users Avatars Mini
    zoran ze wsi pisze: 2017-12-17 20:23
    No no to Orange zaszalało!!! 15/20GB na miesiąc. Play ze swoimi marnymi 6GB wygląda jak wymokła mysz.
    1
  • Users Avatars Mini
    /// pisze: 2017-12-17 21:00
    50 GB po przeniesieniu numeru do Orange Free na kartę, oraz doładowaniu karty ze strony Orange kwotą 25 zł przynajmniej raz miesiąc.
    1
  • Users avatars medium
    Patrax pisze: 2017-12-20 11:34
    @darek Jak zlikwidowany RWK jak nadal jest. Czytaź ze zrozumiem to chłop nie potrafi? Oni pisali że bonusowe GB z doładowań nie będą ważne razem z RWK tylko będą ważne razem cyklem pakietu za 25 zł. RWK nadal pozostaje
    1
  • Users Avatars Mini
    /// pisze: 2017-12-20 12:22
    Dane z doładowania od lipca mają swoją datę na wykorzystanie lub ponowne doładowanie, kasa nadal jest ważna rok jeśli mamy włączone rwk.
    0
  • Users Avatars Mini
    /// pisze: 2017-12-20 12:26
    Orange Freestyle na kartę, przydatne kody. *102*75*01# *101*01#
    0
  • Users Avatars Mini
    Jankoo pisze: 2017-12-28 21:51
    Noo tak, dla Orange bardziej sie liczą nowi klienci dają 35GB niż starsi z dłuższym stażem np. 3 lat dają 20GB
    1
  • Users Avatars Mini
    ! pisze: 2017-12-29 12:01
    Za każdy rok stażu powinni dodawać 2GB.
    0
  • Users Avatars Mini
    york pisze: 2018-01-16 20:59
    Tylko Virgin Mobile 35 zl za 18GB
    -1
  • Users Avatars Mini
    red pisze: 2018-01-23 20:09
    W Nju PO pol roku! -zwiekszyli mi z 10 GB na 20 GB!. - za 29 zl/ n-c.. Darmowe MMS..rozmowy..sms..Place tylko za tel. stacjonarne. I KTO ma lepiej????
    0
  • Users Avatars Mini
    E pisze: 2018-01-25 09:12
    jak sprawdzić stan neta?
    0
  • Users Avatars Mini
    Roksi pisze: 2018-01-25 11:22
    A jaki jest ten kod?
    0
  • Users Avatars Mini
    Testo pisze: 2018-02-01 20:23
    Jebac ulane kuhwy, tylko Vikingowie.
    0
  • Users Avatars Mini
    Jadwiga pisze: 2018-02-08 22:23
    Tylko Vikingowie jednak!
    0
  • Users Avatars Mini
    iza pisze: 2018-02-17 19:00
    jak wylaczyc?
    0