Orange Polska partnerem strategicznym i technologicznym Światowych Dni Młodzieży 2016

Newsy
Opinie: 9

Orange Polska został oficjalnym partnerem strategicznym i technologicznym Światowych Dni Młodzieży 2016, które odbędą się w lipcu przyszłego roku, w Krakowie. Przybędzie na nie nawet 2,5 mln pielgrzymów, którzy w czasie wydarzenia będą chcieli używać swoich telefonów komórkowych, smartfonów, tabletów i laptopów. Aby zapewnić tak licznym uczestnikom kontakt z najbliższymi oraz umożliwić wygodne dzielenie się emocjami i przeżyciami, w miejscach uroczystości planowana jest m.in. rozbudowa sieci telekomunikacyjnej, a także stworzenie mobilnych punktów internetowo-informacyjnych.
 
Tytuł „Partnera strategicznego i technologicznego Światowych Dni Młodzieży 2016” zobowiązuje, jest też ogromnym wyzwaniem logistycznym oraz technologicznym. Orange Polska ma doświadczenie oraz potencjał by zapewnić usługi telekomunikacyjne na wysokim poziomie, zarówno dla organizatorów, jak i pielgrzymów. Nowoczesne technologie będą też niezbędne przy zapewnieniu bezpieczeństwa uczestników. - powiedział Bruno Duthoit, prezes zarządu Orange Polska.
 
Na potrzeby przyszłorocznych ŚDM, Orange Polska planuje rozbudowę sieci mobilnej w Krakowie oraz wybudowanie infrastruktury światłowodowej do Wielickiej Strefy Aktywności Gospodarczej, w której odbędzie się jedno ze spotkań młodych z Ojcem Świętym. Współpraca pomiędzy Archidiecezją Krakowską, spółką ŚDM oraz Orange Polska ma  przyczynić się do sprawnego przebiegu uroczystości, a także pomóc w zapewnieniu  bezpieczeństwa uczestnikom  tego wydarzenia.

Orange Polska uruchomi 30 mobilnych punktów internetowo-informacyjnych w miejscach uroczystości. Uczestnicy ŚDM będą mogli w nich skorzystać z dostępu do internetu poprzez WiFi i naładować telefony. Dodatkowo pielgrzymi będą mogli przez określony czas nieodpłatne korzystać z aplikacji „Nawigacja Orange”, „Muzyka tu i tam” czy „Pierwsza pomoc”. Do Pakietów Pielgrzyma dołączone będą vouchery na usługi telekomunikacyjne Orange.

Opinie:

Opinie archiwalne (9):

Komentuj

Komentarze / 9

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  emisiak pisze: 2015-11-30 13:36
  E tam, Play wspiera Woodstock :D
  -1
 • Users Avatars Mini
  Hvc pisze: 2015-11-30 15:39
  Skoro Orange się za to bierze to w przyszłym roku śląsk leży i kwiczy.
  2
 • Users Avatars Mini
  BógZapłać pisze: 2015-11-30 16:12
  ŚDM to chyba jedyna impreza masowa na świecie, gdzie za "przyjemność" zostania wolontariuszem, trzeba zapłacić: http://natemat.pl/155229,od-50-do-300-zlotych-tyle-wynosi-oplata-za-mozliwosc-bycia-wolontariuszem-na-swiatowych-dniach-mlodziezy
  1
 • Users Avatars Mini
  asf pisze: 2015-11-30 18:25
  Orange interesy z czarnymi robi:-D a na tym jak wiadomo nikt dobrze nie wyszedł jeszcze.
  2
 • Users Avatars Mini
  KarolSk pisze: 2015-11-30 23:52
  Potrzebne te ŚDM, jak w d... koszula. Kolejny sposób polskiego Kościoła na wyciągnięcie kasy z budżetu państwa. Jak by za mało jeszcze mieli. Oni zawsze mają mało. A religia przynosiła zwykle wojny zamiast pokoju. Nad pokojem debatują ludzie i wprowadzają różne regulacje, by po prostu panował. Żadne klepanie modlitw jeszcze ludzkości nie pomogło.
  2
 • Users Avatars Mini
  kmnb pisze: 2015-12-01 00:41
  no tak, w mniejszych, starszych i nowszych dzielnicach wielu miast jedynym dostepnym łaczem jest neo z 512-1024 kbit/s a oni chca być partnerem technologicznym czarnej mafii. absurd, ten kraj absurdami stoi. likwidują salony i sklepy firmowe, zwalniają dziesiatki pracowników dziennie, no ale w ŚDM będzie fajnie. a po imprezie koszty, które załata się zwolnieniem ze 100 osób w całym kraju. piękna strategia biznesowa francuzów, przepiękna
  0
 • Users Avatars Mini
  m pisze: 2015-12-01 23:29
  Jak zwykle durne polaczki ,tylko potrafią krytykować , co za mentalność, dla tego w tym państwie nigdy nie będzie dobrze , ludzie co wy sobą reprezentujecie ?
  -2
 • Users Avatars Mini
  asf pisze: 2015-12-02 17:22
  @up A konkretnie to co chciałeś przekazać? Że czarni to pasożyci okradający Polskę? My to wiemy:-)
  0
 • Users Avatars Mini
  mariusz.szewczak pisze: 2015-12-04 14:10
  A ja się cieszę, że Światowe Dni Młodzieży odbędą się w tym roku u Nas. Tysiące młodych ludzi z otwartymi umysłami przyjedzie do Polski pomodlić się a przy okazji pozna Nas i Nasz kraj. Super! Sam bym się wkręcił na te imprezę, ale chyba jestem już za stary ;-)
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: