W Orange płatność za telefon dopiero za pół roku

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0

Orange wprowadza ofertę specjalną na zakup smartfonów.

Konferencja prasowa (początek od 09:50):

W nowej promocji klienci podpisujący umowę na 24 miesiące z Planem Komórkowym Optymalnym lub Wzbogaconym, zapłacą pierwszą ratę za sprzęt dopiero po pół roku.

Będzie ona naliczana przez 18 kolejnych miesięcy, do końca trwania umowy.

W wielu przypadkach klienci będą mogli kupić telefon w obniżonej cenie.

Każdy abonament dokupiony do pakietu Orange Love, jest tańszy o 20 zł miesięcznie, czyli opłata miesięczna za Plan Optymalny wyniesie 29,99 zł, a za Plan Wzbogacony 49,99 zł. Z oferty mogą skorzystać nowi klienci, przedłużający umowę lub przenoszący numer do Orange.

W ofercie smartfonów znalazły się:

  • LG G7 ThinQ – w Planie Mobilnym Wzbogaconym za ten telefon klienci Orange zapłacą 199 zł na start, a po pół roku opłata ratalna wyniesie 130 zł za miesiąc ( 18 rat).
  • Samsung Galaxy S9+ dual SIM - w Planie Mobilnym Wzbogaconym klienci Orange zapłacą za to urządzenie 199 zł na start, a po pół roku 18 rat po 150 zł.
  • Huawei P20 lite dual SIM – za ten telefon w Planie Optymalnym klienci Orange zapłacą 0 zł na start i po pół roku 18 rat po 32 zł.
  • HTC U11, Sony XA2, Huawei P20 64 GB dual SIM, Huawei P20 Pro dual SIM, LG K11 dual SIM, LG Q7 dual SIM, LG V30 Samsung Galaxy S8 dual SIM, Samsung Galaxy A6 dual SIM.

Promocja startuje od 23 sierpnia br.

Zdjęcia z konferencji prasowej:

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: