Orange sport bezpłatnie dla kibiców

Newsy
Żródło: TP S.A.
Opinie: 0

W najbliższy weekend, kiedy rozstrzygnie się walka o tytuł piłkarskiego Mistrza Polski, kanał telewizyjny Orange sport zostanie udostępniony wszystkim klientom telewizji TP. W sobotę, 15 maja stacja pokaże transmisję łączoną meczów: Piast - Cracovia i Śląsk - Arka. Ponadto, sześć spotkań ostatniej kolejki będzie na żywo równolegle transmitowanych na platformie IPTV Telekomunikacji Polskiej.

W najbliższy weekend, ramówka obydwu stacji telewizyjnych należących do TP będzie podporządkowana Ekstraklasie.

W sobotę 15 maja dzień z Ekstraklasą na antenie Orange sport info rozpoczyna się o godz. 9.00 specjalnym wydaniem Info Weekendu. Później, porcja najświeższych informacji co godzinę, a w międzyczasie aż do 16.50 - wywiady, reportaże i rozmowy z gośćmi.

Z kolei na antenie Orange sport o godz. 16. 50 rozpoczyna się transmisja łączona 2 meczów: Piast - Cracovia i Śląsk - Arka. Po zakończeniu transmisji stacja pokaże wszystkie bramki ostatniej kolejki i ceremonię wręczenia pucharu drużynie, która wywalczyła tytuł Mistrzów Polski. Kamery Orange sport będą na rynkach w Krakowie lub Poznaniu - na antenie pokazana zostanie feta zwycięskiej drużyny.

Jednocześnie, klienci telewizji IPTV Telekomunikacji Polskiej będą mieli do wyboru transmisje na żywo z sześciu meczów:

Lechia - Jagiellonia (na kanale 901)

Legia - GKS Bełchatów (na kanale 902)

Polonia B. - Polonia W. (na kanale 903)

Piast - Cracovia (na kanale 904)

Śląsk - Arka (na kanale 905)

Korona - Ruch (na kanale 906)

Na ten ważny dla kibiców Ekstraklasy weekend, TP udostępni bezpłatnie kanał Orange sport wszystkim klientom usługi telewizyjnej (zarówno IPTV jak i satelitarnej, na kanale 6) - od piątku 14 maja od godziny 18.00 do poniedziałku 17 maja, do godz. 8.00.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: