Orange Światłowód ze słuchawkami gratis

Newsy | Promocje
Opinie: 0

Orange Światłowód o prędkości 1 Gb/s dostępny jest teraz ze słuchawkami w prezencie. Klienci, którzy zdecydują się na niższe prędkości, mogą testować światłowód w najszybszym wariancie przez dwa miesiące bez dopłat.

Klienci, którzy zdecydują się na Orange Światłowód lub pakiet usług ze światłowodem w opcji 1Gb/s od 24 sierpnia, otrzymają w prezencie słuchawki Poly Plantronics Blackwire 3220 USB-A o wartości około 200 zł. Osoby wybierające opcje 300Mb/s lub 600 Mb/s przez dwa miesiące mogą testować gigabitowy internet bez dodatkowych opłat. Po tym czasie będą mogli wybrać, czy chcą przejść na opcję 1 Gb/s już na stałe, czy pozostać przy dotychczasowej, niższej prędkości.

Z promocyjnej oferty Orange Światłowód z prezentem lub zwiększeniem prędkości do 1 Gb/s mogą skorzystać również przedsiębiorcy wybierający nowy Internet Firmowy. 

Klienci indywidualni mogą przez pierwszy miesiąc wypróbować stacjonarną CyberTarczę za darmo, później kosztuje ona 9,99 zł z VAT miesięcznie.

Można ją włączyć przy podpisaniu nowej umowy oraz przy przedłużaniu aktualnej umowy na internet domowy od Orange lub pakiet Love z internetem, a później w dowolnym momencie z niej zrezygnować. 

Klienci biznesowi mogą wybrać CyberTarczę wraz z usługą dostępu do internetu lub przy przedłużeniu umowy na dostęp do internetu. Pierwszy miesiąc korzystania z usługi otrzymają za darmo, a od drugiego miesiąca opłata to jedyne 8,12 zł + VAT miesięcznie.

Klienci biznesowi mogą również skorzystać z dodatkowej usługi ochrony np. Cyberwatch, StopPhishing. 

Nowa usługa CyberTarcza stacjonarna pozwala kompleksowo zadbać o bezpieczeństwo domowych i firmowych komputerów oraz ich użytkowników. Oprócz podstawowej ochrony przed wyłudzaniem danych przy użyciu  phishingu, złośliwym oprogramowaniem czy botnetami, która działa na poziomie sieci i obejmuje wszystkich użytkowników internetu Orange, nowa usługa pozwala użytkownikom dostosowywać ochronę do własnych, indywidualnych potrzeb.  Można dzięki niej zarządzać dostępem do różnych kategorii stron internetowych. To oznacza, że rodzic może chronić dzieci przed dostępem do nieodpowiednich dla nich treści, a pracodawca decydować, do jakich serwisów i w jakich godzinach mogą mieć dostęp pracownicy na służbowych komputerach. Za pomocą  specjalnie przygotowanego portalu można na bieżąco sprawdzać poziom bezpieczeństwa domowej lub firmowej sieci.

CyberTarcza stacjonarna pozwala objąć ochroną wszystkie urządzenia korzystające z internetu od Orange (w tym również po WiFi). Oprócz tego CyberTarcza stacjonarna do użytku domowego pozwala na ustawienie profili bezpieczeństwa dla 5 urządzeń.  Dla każdego z nich można wprowadzić indywidualne ustawienia, dopasowując stopień ochrony do aktualnych potrzeb każdego z domowników. Firmy również mogą ustawić profile bezpieczeństwa na 5 swoich urządzeniach podłączonych do internetu Orange. Usługa nie wymaga żadnych cyklicznych aktualizacji, licencji, instalowania czy skomplikowanych konfiguracji. Działa natychmiast, od razu po aktywacji.

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: