Startuje Orange Warsaw Festival 2019 - dwa stare telefony można zamienić na powerbank z głośnikiem

Newsy
Opinie: 0

W piątek rozpoczyna się Orange Warsaw Festival 2019.

31 maja i 1 czerwca na Służewcu zagrają Rita Ora, Marshmello i Miley Cyrus.

W Orange Strefie będzie można przy pomocy Sound Machine stworzyć koncertowy mix, wraz ze znajomymi namalować światłem festiwalowego gifa lub zrobić sobie holotatuaż. Na Orange Warsaw Festival w Orange Strefie będzie można spotkać zaproszonych przez Orange TikTokerów. Aby zdobyć zniżkę na jedzenie należy zrobić gifa w Orange Strefie, otagować @Orange_Flex i użyć #chceszmasz, a na koniec wyszerować na Instagrama.

W strefie Orange będzie działać 200 punktów do ładowania smartfonów.

Przyniesione do Orange Strefy dwa stare telefony można zamienić na powerbank z głośnikiem. Wszystkie zebrane telefony zostaną przekazane do recyklingu.

Osoby z niepełnosprawnościami mogą skorzystać z przygotowanych udogodnień. Listę udogodnień otwiera bilet N uprawniający do wejścia do wejścia z osobą wspierającą. O wszystkich zastosowanych na festiwalu rozwiązaniach można się dowiedzieć na miejscu w Punkcie Obsługi Priorytetowej, w którym można wymienić bilet na opaskę. Osoby z niepełnosprawnościami będą się bawić i słuchać koncertów w komfortowych warunkach na platformach z rampami przy obu scenach. W poruszaniu się  po terenie pomogą przeszkoleni wolontariusze Fundacji Orange. Dla osób słabosłyszących na platformach przy obu scenach zainstalowane będą pętle indukcyjne, a dla osób niewidzących będzie prowadzona audiodeskrypcja wszystkich koncertów na głównej scenie na częstotliwości 95,1 FM.

Festiwalowe bramy zostaną otwarte o godzinie 15:00. Punkt wymiany biletów na opaski zostanie uruchomiony już 2 dni przed festiwalem! Zlokalizowany jest na terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec przy bramie wejściowej od strony ul. Puławskiej i będzie czynny 29 i 30 maja w godzinach 13:00-22:00. W dni festiwalowe wymiana będzie się odbywała w godz. 12:00-1:30.

Z komunikacji miejskiej w dniach festiwalu można skorzystać za darmo, okazując opaskę festiwalową.

Na terenie Orange Warsaw Festival będzie obowiązywał bezgotówkowy system płatności.  Oznacza to możliwość płacenia własną kartą płatniczą, telefonem lub specjalnie przygotowaną opaską dla festiwalowiczów w technologii zbliżeniowej Mastercard.

Aktualny lineup Orange Warsaw Festival 2019:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: