Ostatnia szansa na słuchawki i laptopy Huawei ze zniżką

Newsy | Promocje
Opinie: 0
Cyber Week na huawei.pl

Z myślą o tych, którzy przegapili Black Friday, Huawei przedłużył promocyjną ofertę o tydzień. Podczas Cyber Week na huawei.pl można nabyć laptopy, smartfony, tablety czy smartwatche Huawei w promocyjnych cenach i zestawach.

Może to być ostatni moment na zakup przecenionych o 25% słuchawek HUAWEI FreeBuds Pro 2 czy laptopa HUAWEI MateBook 14 2021, kosztującego teraz 3199 zł w promocji. Oba te produkty zostaną niedługo wycofane, ponieważ trafiły już do sprzedaży nowe generacje tych urządzeń.

Warto również rozważyć zakup nowego laptopa HUAWEI MateBook D 14 2023, którego premierowa cena została obniżona do 2999 zł.

Taniej kupimy też smartwatche z serii HUAWEI Watch GT 3 Pro 46 mm. Do wyboru są trzy wersje – wersja Sport z czarnym fluoroelastomerowym paskiem, wersja Classic z szarym skórzanym paskiem oraz wersja Elite z tytanową bransoletą. Zniżki dotyczą też damskiego smartwatcha WATCH GT 3 42 mm Active na białym skórzanym pasku oraz ultrawytrzymałego WATCH Ultimate Expedition z tytanową bransoletą w prezencie.

W ofercie są również rabaty na smartfony, w tym 1000 zł zniżki na model HUAWEI P60 Pro.

Promocja Cyber Week obowiązuje do wyczerpania zapasów i potrwa do 3 grudnia

Produkty objęte promocją Cyber Week:

Huawei - Cyber Week

Dodatkowo zapisując się na newsletter od Huawei, każdy chętny otrzymuje na start kupon o wartości 50 zł na wybrane produkty. Klienci kupujący na huawei.pl mogą także skorzystać z 20 rat z RRSO 0% na zakupy powyżej 300 zł, punktów w programie lojalnościowym, które można wymienić na zniżki, czy szybkie dostawy, darmowe dla zamówień od 200 zł.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: