Świetny OWF z 3,35 TB danych

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0

W czasie Orange Warsaw Festival klienci Orange Polska przesłali w sumie 3,35 TB danych, co równa 1 mln 750 tys. zdjęć umieszczonych na Instagramie.

W czasie naszej obecności na OWF w piątek podczas koncertów Dua Lipy i Sama Smitha sieć NetWorks! nie dawała sobie z obsługą aż tak dużego ruchu. Materiały multimedialne wysyłały się bardzo wolno.

Festiwalowicze najchętniej korzystali z internetu po zakończeniu koncertu Sama Smitha – przesłali ponad 138 GB danych oraz po koncercie Dua Lipy – ponad 125 GB w godzinę.

Drugiego dnia ruch był nadal bardzo duży i od godziny 16 wynosił około 120 GB wysyłanych i odbieranych w ciągu godziny.

Co ciekawe 4 na 5 przesłanych MB przeszło przez sieć 4G. Czas trwania rozmów nie różnił się zbytnio od wcześniejszego weekendu, za to liczba wysłanych SMS w czasie największego ruchu była ponad czterokrotnie wyższa niż zazwyczaj.

Najwięcej rozmów wykonali klienci Orange między koncertem Dua Lipy i Sama Smitha, ponad 20 proc. z nich wykorzystywało technologię VoLTE.

Na terenie festiwalu można było też używać darmowego Wi-Fi od Orange. Skorzystało z niego 1300 osób przesyłając łącznie 150 GB. To przekłada się na 75 tys. zdjęć wrzuconych na Instagrama.

Podczas dwóch dni Orange Warsaw Festival 86 tys. klientów Orange aktywowało darmowy pakiet 10 GB w prezencie.

Na OWF bawiło się 60 tys. fanów muzyki.

Inne informacje na temat infrastrukury NetWorks! na terenie Służewca znajdują się tutaj

Opinie:

Rekomendowane: