Canal+ w prezencie przez cały rok w UPC

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
Pakiet Canal+ w prezencie nawet przez cały rok

UPC Polska przygotowało dla nowych klientów promocyjne pakiety, dzięki którym użytkownik zyska darmowy dostęp do pakietu Canal+ Prestige (8 kanałów Canal+) przez okres 3, 6 lub 12 miesięcy bez zobowiązań.

Klienci mają do wyboru trzy pakiety.

Pakiet Multi - Rozrywkowi 1000 za 119,99 zł, składający się z telewizji cyfrowej (165 kanałów), dekodera Horizon z nagrywarką oraz internetu światłowodowego do 1 Gb/s z modemem Giga Connect Box z WiFi użytkownik uzyskuje bezpłatny dostęp do Canal+ Prestige aż przez 12 miesięcy.

Wybierając nieco tańszy pakiet Rozrywkowi 500 w cenie 99,99 zł, zawierający 165 kanałów telewizji cyfrowej, dekoder Horizon z nagrywarką oraz internet światłowodowy do 500 Mb/s + modem Connect Box z WiFi użytkownik może cieszyć się dostępem do pakietu Canal+ przez 6 miesięcy.

Natomiast w pakiecie za 99,99 zł użytkownik zyskuje dodatkowo promocyjny abonament 49,99 zł przez trzy pierwsze miesiące.

Ostatni promocyjny pakiet - Telewizyjno - Internetowi 300, w którego skład wchodzi  telewizja cyfrowa (126 kanałów) + dekoder Horizon z WiFi oraz internet światłowodowy do 300 Mb/s. można mieć już 79,99 zł miesięcznie. Tutaj użytkownik zyskuje darmowy dostęp do pakiety Canala+ na 3 miesiące.

Niezależnie, która promocja zostanie wybrana, pakiet Canal+ jest bez żadnych zobowiązań, co oznacza, że po darmowym okresie promocyjnym to klient decyduje czy dalej chce korzystać z pakietu Canal+ (44,99 zł miesięcznie) czy chce zrezygnować.

Zobowiązanie na główne usługi (telewizja cyfrowa, internet) wynosi 24 miesiące.

Promocja dotyczy nowych klientów i obowiązuje do końca sierpnia 2020 roku lub do odwołania.

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: