Nowa aplikacja do płacenia za parkowanie w Warszawie

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0

mPay wygrał przetarg na obsługę płatności za parkowanie w Warszawie.

Spółka uzyskała 100 na 100 punktów w skali oceny. System mPay pozwala kierowcom m.in. wybierać spośród czterech metod parkowania, korzystać z geolokalizacji oraz dokonywać płatności bez potrzeby pamiętania o zasilaniu elektronicznej portmonetki.

System płatności za parkowanie, który dostarcza mPay działa w kilkudziesięciu innych miastach na terenie całej Polski, m.in. w takich aglomeracjach jak Gdańsk, Łódź, Kraków, Poznań czy Rzeszów.

Do aplikacji mPay można podłączyć kartę płatniczą.

Aplikacja mPay umożliwia opłacenie parkowania na czas, na kwotę oraz bez limitu. Kierowcy korzystający z tego ostatniego rozwiązania mogą całkowicie uniknąć konieczności przewidywania, jak długo zajmie im postój i płacą tylko za jego faktyczny czas. Wystarczy, że wysiadając z auta nacisną przycisk „start”, a po powrocie „stop”. Jeżeli kierowca sam nie zatrzyma naliczania opłaty w stołecznej strefie, system zrobi to za niego automatycznie o godz. 18:00, kiedy opłaty przestają być pobierane.

Aplikacja mPay pozwala w dowolnym momencie sprawdzić aktualny koszt parkowania, ile czasu upłynęło od jego rozpoczęcia oraz kiedy zostanie ono zakończone.

Aplikacja sama określa właściwe miasto, jak również pomaga odnaleźć zaparkowane auto. Służy do tego funkcja „Znajdź auto”. Z jej pomocą można szybko zlokalizować samochód na podstawie współrzędnych GPS.

Do tej pory za pobieranie opłat za parkowanie w Warszawie przez telefon komórkowy odpowiadał Skycash Poland.

Aplikacja mPay jest dostępna na telefony z systemami Android oraz iOS.

Opinie:

Rekomendowane: