Play wspiera 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Newsy
Opinie: 36

Po raz siódmy PLAY wspiera finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - tym razem w zbieraniu środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

PLAY przygotował charytatywną 24-godzinną transmisję na żywo z udziałem znanych twórców oraz zaproszonych gwiazd. Im dłużej widzowie będą oglądać streaming, tym więcej pieniędzy PLAY przekaże dla WOŚP. Na 24 godziny operator stanie się swoistą telewizją internetową z materiałami tworzonymi na bieżąco przez idoli zgromadzonych w jednym studiu. W studiu będą Red Lipstick Monster, Człowiek Warga, Blowek, Łukasz Jakóbiak, Lisie Piekło czy Martin Stankiewicz. Specjalnymi gośćmi wydarzenia będzie Martyna Wojciechowska, Joanna Jędrzejczyk, Sarsa i Margaret. Charytatywna transmisja rusza już w sobotę o 20:30 a będzie ją można oglądać na kanale PLAY na YouTube oraz na specjalnie przygotowanej stronie www.PLAYdlaWOSP.pl.

PLAY będzie także obecny przy głównej scenie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Atrakcją będzie diabelski młyn. Chętni będą mogli z niego skorzystać przez sobotę i niedzielę.

Elementem pomocy są specjalne aukcje na rzecz WOŚP.

Jeśli wrażenia przy internetowych licytacjach to dla niektórych zbyt mało to można będzie poczuć większy dreszcz emocji licytując specjalnie przygotowane Złote Karty – PLAY przygotował aż 100 takich unikatowych kart SIM a finał aukcji zostanie przeprowadzony przez Jurka Owsiaka na antenie telewizyjnego studia WOŚP.

Na chętnych czeka także aplikacja 26 WOŚP. Darmowa aplikacja dostępna jest w sklepach Google Play (Android) oraz App Store (iOS).

PLAY i pozostali operatorzy uruchomili też specjalny numer charytatywnego SMSa a całkowity dochód będzie przekazany na konto Fundacji. Wystarczy na numer 75 565 (5 zł + VAT) wysłać treść SERCE. Serwis SMS działa do 22 stycznia.

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: