Disney na ferie w otwartym oknie w PLAY NOW

Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0
Disney na ferie w otwartym oknie w PLAY NOW

Od teraz do końca ferii zimowych kanały Disney Channel, Disney XD i Disney Junior są dostępne w otwartym oknie dla wszystkich abonentów PLAY NOW.

Kanały Disneya będą dostępne bez dodatkowych opłat dla wszystkich osób posiadających w ramach swojego abonamentu pakiet podstawowy PLAY NOW.

Promocja obowiązuje do 23 lutego.

Disney Channel jest kanałem familijnym, adresowanym do dzieci w wieku 6-12 lat i ich rodzin. Oferuje zarówno seriale („Soy Luna”, „Zaplątani: Serial”, „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot”), jak i filmy kanału Disneya (DCOM), w tym „Następcy” oraz „Następcy 2”. 

Disney XD jest kanałem skierowanym do chłopców w wieku 6-14 lat. Miłośnicy Star Wars, Spider-Mana czy Avengersów na pewno doskonale znają Disney XD. Kanał prezentuje także mieszankę komediowych seriali aktorskich i animacji, takich jak „Greenowie w wielkim mieście”, „Wielka Szóstka: Serial” czy dobrze znane „Kacze Opowieści”.

Disney Junior to kanał adresowany do dzieci w wieku 2-7 lat i ich rodzin. Do najpopularniejszych seriali Disney Junior należą: „Miki i raźni rajdowcy”, „Vampirina”, „Jej Wysokość Zosia” i „Pidżamersi”.

PLAY NOW to usługa dla klientów sieci komórkowej Play. Zapewnia ona dostęp do kanałów telewizyjnych oraz filmów, seriali, programów rozrywkowych i bajek na żądanie, w dowolnym miejscu i czasie. Platforma jest dostępna na urządzeniach mobilnych, stronie playnow.pl, dekoderze PLAY NOW TV BOX, ale również na innych urządzeniach z systemem Android TV.

Po okresie otwartego okna klienci, którzy będą chcieli zatrzymać kanały Disneya na dłużej będą mogli skorzystać z atrakcyjnej oferty PLAY NOW TV w promocyjnej cenie już za 10 zł miesięcznie. 

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: