Play na kartę - zmiany cennika od 23 marca

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0
Play na kartę: wyłączenie Wielkiej Brytanii z unijnego roamingu

PLAY poinformował, że od 23 marca 2021 roku zmienią się ceny połączeń, SMSów i MMSów do krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych, opłaty za usługi w roamingu międzynarodowym w Wielkiej Brytanii i Gibraltarze oraz zakres stref międzynarodowych i roamingowych.

Zmiany dotyczą ofert na kartę (oferty głosowej i oferty internetu mobilnego), które są świadczone pod markami Play i Red Bull MOBILE.

  • I. 23 marca 2021 roku zmienią się ceny połączeń, SMSów i MMSów do krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych

USŁUGA

CENA ZA USŁUGĘ

Cena minuty krajowego połączenia głosowego i wideo do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych (w tym w ramach Sieci Telekomunikacyjnej P4) oraz połączenia głosowego w roamingu międzynarodowym wewnątrz Strefy Euro oraz ze Strefy Euro do Polski.
Zmiana ceny dotyczy wszystkich ofert oprócz Oferty Play na Kartę odNOWA i Oferty Play na Kartę Rok Ważności Konta.

0,39 PLN

Cena minuty krajowego połączenia głosowego i wideo do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych (w tym w ramach Sieci Telekomunikacyjnej P4) oraz połączenia głosowych w roamingu międzynarodowym wewnątrz Strefy Euro oraz ze Strefy Euro do Polski.
Zmiana ceny dotyczy wyłącznie Oferty Play na Kartę odNOWA i Oferty Play na Kartę Rok Ważności Konta.

0,45 PLN

Cena krajowej wiadomości SMS do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych (w tym w ramach Sieci Telekomunikacyjnej P4) oraz wiadomości SMS w roamingu międzynarodowym wewnątrz Strefy Euro, oraz ze Strefy Euro do Polski.
Zmiana ceny dotyczy wszystkich ofert oprócz Oferty Play na Kartę odNOWA.

0,25 PLN

Cena krajowej wiadomości MMS do wszystkich krajowych sieci komórkowych (w tym w ramach Sieci Telekomunikacyjnej P4), MMS na e-mail oraz wiadomości MMS w roamingu międzynarodowym wewnątrz Strefy Euro oraz ze Strefy Euro do Polski.

0,45 PLN

 

  • II. W związku z wystąpieniem Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej z Unii Europejskiej (tzw. Brexit), 23 marca 2021 r. Wielka Brytania oraz Gibraltar zostaną przeniesione ze Strefy Euro do Strefy 1. Jednocześnie PLAY wprowadza ofertę promocyjną „Promocja dla Wielkiej Brytanii” zgodnie z którą stawki za połączenia w roamingu międzynarodowym w Wielkiej Brytanii i Gibraltarze oraz połączenia międzynarodowe z Polski do Wielkiej Brytanii i Gibraltaru będą następujące:

Opłaty za usługi w roamingu międzynarodowym w Wielkiej Brytanii i Gibraltarze

Minuta połączenia do Polski, wewnątrz Wielkiej Brytanii i Gibraltaru oraz do Strefy Euro
Zmiana ceny dotyczy wszystkich ofert oprócz Oferty Play na Kartę odNOWA i Oferty Play na Kartę Rok Ważności Konta

0,39 PLN

Minuta połączenia do Polski i wewnątrz Wielkiej Brytanii i Gibraltaru oraz do Strefy Euro
Zmiana ceny dotyczy wyłącznie Oferty Play na Kartę odNOWA i Oferty Play na Kartę Rok Ważności Konta.

0,45 PLN

Minuta połączenia głosowego przychodzącego
Zmiana ceny dotyczy wszystkich ofert oprócz Oferty Play na Kartę odNOWA i Oferty Play na Kartę Rok Ważności Konta

0,39 PLN

Minuta połączenia głosowego przychodzącego
Zmiana ceny dotyczy wyłącznie Oferty Play na Kartę odNOWA i Oferty Play na Kartę Rok Ważności Konta.

0,45 PLN

SMS
Zmiana ceny dotyczy wszystkich ofert oprócz Oferty Play na Kartę odNOWA

0,25 PLN

MMS

0,45 PLN

Transmisja Danych (opłata za 1 GB, naliczanie co 1 kB)

29 PLN

Połączenia międzynarodowe z Polski do Wielkiej Brytanii i Gibraltaru

Opłata za minutę połączenia głosowego
(naliczanie co 30 sekund)

1 PLN

SMS

0,31 PLN

 

W zakresie pozostałych usług roamingowych i międzynarodowych dla Wielkiej Brytanii i Gibraltaru, które nie zostały uwzględnione w tabelach powyżej od 23 marca 2021 r. stosowane będą ceny odpowiednie dla Strefy 1.

Promocja dla Wielkiej Brytanii będzie obowiązywać od 23 marca 2021 r. do 31 grudnia 2021 r.

Zmienia się także zakres stref międzynarodowych i roamingowych w ofertach: Formuła Play na kartę, Play na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play na Kartę Lubię to!, Formuła MINI MAX na Kartę, Play Fresh, Nowy Play na Kartę, Oferta Promocyjna Lubię to!, Oferta Play, Play Internet na Kartę, Play Internet na Kartę 1 GB, Nowy Play Online na Kartę, Play Online na kartę 4GLTE, Red Bull MOBILE Energy na kartę, Red Bull MOBILE na kartę, Red Bull MOBILE na kartę II, Oferta Promocyjna Red Bull MOBILE na kartę-edycja specjalna, Zmiana dotyczy przeniesienia krajów ze Strefy 1a do Strefy 1 i dodania zapisu „kraje, które utracą status członka Unii Europejskiej lub Europejskiego Obszaru Gospodarczego”. Zakres Strefy 1 po zmianach:

  • Strefa 1: Albania, Andora Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra, Gibraltar, Grenlandia, Macedonia, Mołdawia, Monako, Republika Kosowa, Serbia, San Marino, Szwajcaria, Turcja, Ukraina, Wyspy Owcze, Wielka Brytania, kraje, które utracą status członka Unii Europejskiej lub Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Zmiany nie dotyczą usług typu mix.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: