Play Ubezpieczenia również dla klientów biznesowych

Newsy
Opinie: 0

Od 27 marca klienci biznesowi Play, prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, mogą skorzystać z dowolnego indywidualnego ubezpieczenia w ramach oferty Play Ubezpieczenia

Dedykowana aplikacja, jak i proces zakupowy oraz wszystkie pozostałe elementy z punktu widzenia klienta pozostają bez zmian. Wystarczy w rejestracji podać numer telefonu oraz utworzyć hasło, za pośrednictwem którego będzie można logować się do aplikacji. W kolejnych krokach klient wpisuje imię, nazwisko, numer pesel oraz adres zamieszkania. Po zakupie ubezpieczenia polisa w ciągu kilku minut będzie już dostępna. 

Składki ubezpieczeniowe tak samo jak taryfy indywidualne, są doliczane do comiesięcznych rachunków od Play za wykupione usługi telekomunikacyjne. 

Doświadczenie ostatnich tygodni pokazało nam, że również klienci korzystający z taryf biznesowych aktywnie ściągają aplikację i próbują kupować produkty w Play Ubezpieczenia. Dotychczas było to formalnie niemożliwe. Dlatego też wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, rozszerzamy naszą ofertę o możliwości kupowania naszych produktów przez klientów biznesowych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą i będących jej właścicielem. -  mówi Rafał Bednarski z Play Ubezpieczenia.

Więcej informacji na temat usługi Play Ubezpieczenia:

 

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: