PLAY zmienia oprogramowanie w TV BOX z PLAY NOW TV

Newsy
Opinie: 0
PLAY zmienia oprogramowanie w TV BOX z PLAY NOW TV

Play wprowadza nowy interfejs dla swojego urządzenia TV BOX z PLAY NOW TV.

 

Początkowo z odświeżonego interfejsu będą mogli skorzystać nowi klienci. Aktualizacja dla dotychczasowych użytkowników będzie udostępniana stopniowo. Operator prognozuje, że do końca roku wszyscy klienci PLAY NOW TV będą mogli cieszyć się dekoderem PLAY NOW TV BOX z odświeżonym, szybkim i wygodnym interfejsem.

 

Na głównym ekranie pojawią się treści z aplikacji domyślnie dostępnych na TV BOX (np. Netflix, YouTube czy Amazon Prime Video) oraz dodanych przez użytkownika ze Sklepu Google Play.

 

Dzięki nowemu oprogramowaniu dekoder TV BOX zapamiętuje ostatnio oglądany kanał telewizyjny lub wybraną aplikację i automatycznie odtwarza je po ponownym włączeniu urządzenia.

 

Nowy układ odtwarzacza wraz z zaawansowaną, trójpoziomową nawigacją wspomaga łatwe i szybkie przewinięcie wideo w zależności od potrzeb, podgląd osi czasu, zmianę programu, wybór sezonu i odcinka serialu, czy wybór poszczególnych opcji odtwarzania. A jeśli widok odtwarzacza nie jest w danym momencie potrzebny można go ukryć za pomocą jednego przycisku na pilocie.

 

Tak jak do tej pory, na użytkowników dekodera TV BOX czeka możliwość nagrywania materiałów, dostęp do programów nawet do 7 dni wstecz, opcja ustawiania przypomnień o ulubionej pozycji, możliwość konfiguracji i oglądania kanałów DVBT/DVBC oraz wyszukiwania głosowego.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: