Play zmienia sposób sprzedawania usług dodanych - główne usługi połączył w pakiet Play360

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0

22 maja 2018 r. PLAY wprowadza pakiet usług usług dodanych pod nazwą Play360.

PLAY360 to 3 rodzaje usług ("podpakietów"):

OCHRONA

W jego ramach zawarty jest pakiet NAPRAWA WYŚWIETLACZA/TELEFONU – PLAY pokryje koszt całości lub części naprawy nie tylko zbitego ekranu, ale i innych uszkodzeń, jakie mogą nastąpić na przykład przy upadku czy zalaniu urządzenia wodą. Naprawa zostanie wykonana bez względu na przyczynę uszkodzeń. W ramach usługi realizowane są również naprawy w ramach gwarancji producenta. Wszystkie odbywa się szybko, wygodnie i bez wychodzenia z domu.

Kolejną usługą jest OCHRONA INTERNETU W TELEFONIE BY F-SECURE. Poza ochroną przed wirusami to także bezpieczne zakupy, bankowość oraz kontrola rodzicielska.

APLIKACJE

W pakiecie jest NAWIGACJA PLAY BY NaviExpert.

Klienci zyskają też dostęp do usługi Nielimitowanych AUDIOBOOKów W PLAY – nowej usługi, która pozwala na słuchanie książek poprzez dedykowaną aplikację Lecton, w ciągu miesiąca można przesłuchać tyle tytułów, na ile tylko pozwoli nam czas i chęć.

Kolejną aplikacją jest CZYTELNIA W PLAY BY LEGIMI, dzięki której klienci otrzymają nielimitowany dostęp do ebooków w ramach cyfrowej biblioteki Legimi.

WYJĄTKOWA OBSŁUGA

W ramach tego pakietu osoby z aktywnymPlay360 otrzymają PRIORYTETOWE POŁĄCZENIE Z KONSULTANTEM mające znaczenie na przykład w sytuacjach wzmożonego ruchu telefonicznego.

Zarządzanie usługami i dostęp do wszystkich z nich jest możliwy przez darmową aplikację PLAY24.

Logowanie do wszystkich usług i aplikacji w ramach Play360 jest bajecznie proste – korzystając z danych komórkowych następuje ono automatycznie, natomiast łącząc się przez Wi-Fi klient otrzyma SMSa z kodem autoryzacyjnym.

Łączny koszt elementów jest szacowany przez Play na 77 zł miesięcznie.

Dzięki połączeniu ich w formułę Play360 operator proponuje je w cenie od 20 zł dla osób decydujących się na wybranie pakietu przy podpisaniu lub przedłużeniu umowy.

Aktywowanie Play360 w pozostałych momentach to koszt 30 zł.

Firma przewidziała też rabat dla osób uruchamiających pakiet w aplikacji PLAY24, dzięki czemu miesięczna opłata za komplet usług to 25 zł.

Opinie:

Rekomendowane: