Nowa odsłona usługi Play360

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
Nowa generacja Play360

Play wprowadził nową wersję usługi Play360.

Nowa odsłona tej usługi składa się z 4 elementów:

Naprawa telefonu

Zwiększono tutaj roczny limit kosztów napraw do 1200 zł (i do 2800 zł w wersji MAX) oraz rozszerzono zakres napraw w wersji podstawowej o baterię i gniazdo ładowania, za to w wersji MAX o gniazdo karty SIM i głośnik czy zatopienie.

Naprawy można dokonać bez wychodzenia z domu, a liczba napraw w ciągu roku nie jest limitowana.

Od teraz można także zmienić telefon objęty ochroną w dowolnym momencie trwania umowy. Można to zrobić w aplikacji Play24.

Czytelnia w Play: e-booki i audiobooki by Legimi

W pakiecie dostajemy dostęp do treści Legimi. Do ebooków jako nowość dodano teraz audiobooki. To 75 tysięcy tytułów dostępnych bez limitu. Czytać (i słuchać) można na 4 różnych urządzeniach, wśród których są smartfon, tablet, komputer i kompatybilne czytniki. 

Nawigacja w Play

Nawigacja, z której korzystanie nie pobiera transferu z pakietu. Zyskujemy też dokładne informacje o drogowych remontach i objazdach czy nowo otwartych odcinkach dróg. Nawigacja Play oferuje też ostrzeżenia CB, od samych kierowców czy z dodatkowych źródeł. Inne funkcje usługi to: asystent pasa ruchu, optymalizacja tras wielopunktowych czy dedykowana infolinia. 

Priorytetowe połączenie z konsultantem

Dodatkowym bonusem w Play360 jest priorytetowe połączenie z konsultantem na infolinii operatora. Przy wyższym obłożeniu to właśnie osoby z aktywną usługą dodzwonią się przed kolejką.

Cena usługi Play360

Play360 za 70 zł miesięcznie, w promocji za 20 zł miesięcznie.

Play360 MAX za 80 zł miesięcznie, w promocji za 30 zł miesięcznie.

Play360 można kupić od teraz nie tylko przy podpisaniu umowy, ale i w trakcie jej trwania – w aplikacji Play24.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: