Player.pl ma nowe menu

Najważniejsze | Newsy
Opinie: 0
Nowe menu w serwisie Player.pl

Player.pl wprowadził w tym tygodniu nowe rozwiązania w nawigacji w swojej internetowej wersji.

Jednym z największych wyzwań serwisów VOD jest odpowiednia prezentacja treści. Zależy nam na tym, aby nasi użytkownicy mogli łatwo i bez wysiłku znaleźć dokładnie to, czego szukają. Z drugiej strony chcemy prezentować różnorodność treści, polecając nowe, ciekawe tytuły, które regularnie dołączają do naszej biblioteki. Zmiana menu jest jednym z kroków  w tej strategii – mówi Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający player.pl.   

Player współpracuje z użytkownikami, głównie za pomocą platformy Player Labs, aby nieustannie poprawiać jakość oferty. Regularnie analizuje, w jaki sposób widzowie korzystają z platformy. Ocenia, które rozwiązania są najwygodniejsze, najbardziej intuicyjne i zachęcają do oglądania.

Treści zostały pogrupowane w sześć kategorii tematycznych – „Seriale”, „Programy”, „Filmy”, „Dla dzieci”, „Kanały TV”, „Kolekcje”.

W ramach każdej z nich zostały zaprezentowane poszczególne gatunki oraz najbardziej popularne tytuły.

Nowe menu ułatwia także korzystanie z funkcji  „kontynuuj oglądanie” wcześniej rozpoczętych seriali i programów oraz dotarcie do wybranych przez siebie treści w sekcji „ulubione”. Z poziomu głównego menu łatwo dotrzeć także do zakładki „Mój Player”. 

Player.pl zapowiada także niebawem udoskonalanie nawigacji w aplikacjach mobilnych oraz w aplikacjach Smart TV.

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: