Huawei P9 Lite i Lenovo K5 w Plusie (ceny)

Drukuj
Lenovo K5
Lenovo K5

Od 19 maja w ofercie dla klientów indywidualnych sieci Plus dostępne są dwa nowe smartfony Huawei P9 Lite i Lenovo K5.

Ceny smartfonu w promocji dla klientów indywidualnych z umową na 24 miesiące:

  • "JA+ do wszystkich bez końca II - Smartfon (SKLEP INTERNETOWY)”:

Model

Taryfy JA+
JA+ 69,99+ JA+ 89,99+ JA+ 119,99+ JA+ 139,99+
JA+ 59,99 JA+ 79,99 JA+ 109,99 JA+ 129,99
Huawei P9 Lite 599,00 zł 329,00 zł 149,00 zł 3,00 zł
Lenovo K5 149,00 zł 3,00 zł 3,00 zł 3,00 zł
  • "JA+ do wszystkich bez końca II - Smartfon (ELASTYCZNA, SKLEP INTERNETOWY)":

Model

Taryfy JA+
JA+ 49,99/89,98 JA+ 69,99/129,98 JA+ 99,99/189,98 JA+ 119,99/229,98
JA+ 59,99/109,98+ JA+ 79,99/149,98+ JA+ 109,99/209,98+ JA+ 129,99/249,98+
Huawei P9 Lite 599,00 zł 329,00 zł 149,00 zł 3,00 zł
Lenovo K5 149,00 zł 3,00 zł 3,00 zł 3,00 zł

W załączeniu poniżej dostępne są regulaminy promocji i pełne cenniki telefonów.

Ocena: 0 głosów Aktualna ocena: 0
Drukuj



Komentarze / 9

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    Antek pisze: 2016-05-19 13:56
    Kto kupuje usługi plusa. Ta sieć będzie wkrotce w ogonie technologicznym.
    -1
  • Users Avatars Mini
    koniecumowy pisze: 2016-05-19 15:15
    T-Mobile ma taniej , tylko, że biały. Zobaczymy jak wyjedzie w Orange i Play
    0
  • Users Avatars Mini
    maciek pisze: 2016-05-19 16:11
    hihi, ogon technologiczny. Weś mnie nie rozśmieszaj.... plus na ten moment testuje wszystkie najważniejsze usługi głosowe, większością się posługuje....... a sieć lte..... zdecydowanie najlepsza w Polsce.... zresztą spróbuj, sprawdź..... jakość połączeń i net bez zarzutu......
    1
  • Users Avatars Mini
    Bodzio pisze: 2016-05-20 00:32
    No akurat ja jako długoletni użytkownik Plusa muszę niestety stwierdzić, że w moim mieście 25 tyś. mieszkańców LTE od Plusa jest na poziomie 2G. Jedynie w nocy w miarę chodzi ale i tak bez szału.
    0
  • Users Avatars Mini
    play pisze: 2016-05-20 20:22
    Plus ma platny you tube 49gr
    0
  • Users Avatars Mini
    Natan pisze: 2016-05-22 15:03
    @Antek - co Ty gadasz? Akurat Plus ma najlepiej rozwiniętą sieć i to inne sieci cały czas starają się mu pod tym względem dorównać... Więc jaki ogon technologiczny ja się pytam?
    1
  • Users Avatars Mini
    Dawid pisze: 2016-05-23 16:29
    Cóż, jak się nie ma Plusa, to łatwo pisać, że jest do bani. Wszyscy, których znam a którzy mają Plus, są z niego raczej zadowoleni.Wiadomo, komuś zawsze coś tam nie spasuje, zmieni sieć, potem wróci, ale ogólnie Plus oceniany u moich ziomków jest na Plus.
    0
  • Users Avatars Mini
    Wichajster pisze: 2016-05-24 13:12
    Nie ma chyba takiej oferty która by wszystkim pasowała ;) Każdy ma swoje preferencje i upodobania, jak dla mnie Huawei P9 to zacny kombajn o którym myślałem i z tego powodu pryjrzę się bliżej ofercie Plusa.
    0
  • Users Avatars Mini
    Logos pisze: 2016-05-24 15:39
    Mniej więcej takiej ceny oczekiwałem... Jeszcze trochę do końca umowy mam, więc może jeszcze stanieje, ale na pewno biorę P9 lite ;)
    0
  • Design dla Huawei jest ważny od wielu lat. Producent wydaje ogromne kwoty na projektowanie wyglądu swoich urządzeń. 

  • Nasze smartfony z dnia na dzień gromadzą w swojej pamięci coraz więcej prywatnych, ważnych danych. Zwykle się nad tym w ogóle nie zastanawiamy. Listy kontaktów, zdjęcia, ale także aplikacje społecznościowe i bankowe – te dane nie mogą trafić w niepowołane ręce i Huawei P9 lite 2017 o to zadba znacznie skuteczniej od innych smartfonów. 

  • Telefon biznesowy powinien być nie tylko szybki, ale przede wszystkim bezpieczny, mieć bogaty ekosystem akcesoriów dedykowanych do biznesu oraz wsparcie na wielu płaszczyznach dużego, doświadczonego producenta. Sprawdźmy, czy te wszystkie warunki spełnia smartfon Samsung Galaxy S8.

Najważniejsze

Ostatnie testy