Plus - II kw. będzie lepszy finansowo od I kw.

Newsy
Żródło: Gazeta Wyborcza
Opinie: 6

Jarosław Bauc, prezes Polkomtela, poinformował w wywiadzie dla Gazety Wyborczej, że oferta 36.6 ma już 1.2 mln klientów. Prezes w tym wywiadzie wyraził także swoją opinię o potencjalnej współpracy z firmą Info-TV-FM (DVB-H): "Było zaproszenie do wstępnych rozmów, jednak bez konkretów, których oczekiwaliśmy. To oni powinni wyjść z inicjatywą, pokazać plan rozbudowy infrastruktury nadawczej, oferty programowej itp., ale nie wyszli. Telewizja mobilna na szerszą skalę nie ruszy bez operatorów, gdyż z natury jest to produkt operatorów komórkowych i nikt ich w tym nie zastąpi. Na razie nie wiemy jednak, co, gdzie, kiedy i komu mielibyśmy sprzedawać. Ciemno na razie widzę przyszłość telewizji mobilnej w Polsce."

Bauc powiedział także, że drugi kwartał pod względem finansowym będzie dla Plusa znacząco lepszy niż pierwszy, który i tak na tle konkurencji wypadł pomyślnie.

Opinie:

Opinie archiwalne (6):

Komentuj

Komentarze / 6

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  jfk pisze: 2009-07-05 01:26
  Niech dadzą ludzką stawkę (29 gr) do wszystkich sieci w 36,6 to będzie warto tam być. Ponadto, nie likwidować promocji z nienacka (jak było z darmowym numerem cze esemesami do doładowania w 36,6), uprościć zasady simplusa a wtedy rozbiją PLAY, ERE, i pomarańczę.
  0
 • Users Avatars Mini
  olimp pisze: 2009-07-05 10:37
  Narazie jakoś nie rozbijają bo chcą od was ciągnąć ile się da. Pozdrawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  kle pisze: 2009-07-05 12:20
  >jfk do wszystkich nie da rady... Play ma inne stawki na rozmowy przychodzące, znacznie wyższe od 29gr i trzeba by było rozmowy dotować... Swoją drogą to jest skrajny deb****zm żeby aż tak zróżnicowane stawki odgórnie narzucić.
  0
 • Users Avatars Mini
  kristo pisze: 2009-07-05 14:22
  Większego dziadowstwa jak 36,6 to nie ma . Kto tego używa. Za numer pod który jest stawka 29 gr trzeba płacić 1 zł. Do tego oszukują z minutami gratis do plusa za min przychodzące z innych sieci . Nie polecam. Już Simplus jest dużo lepszy.
  0
 • Users Avatars Mini
  jockey pisze: 2009-07-05 15:52
  a jeszcze lepsze heyah - a to przecież ten sam target - młodzież. darmowe smsy w sieci bez opłat, tanie minuty do innych i zagranicę no i najtańszy net na rynku...36.6 niestety tylko chil billem się wyróżnia
  0
 • Users Avatars Mini
  nick pisze: 2009-07-05 19:05
  To fakt, cos w tym jest. Darmowe smsy po sieci i naprawde najtanszy net to super mocne plusy Heyah. Nie mowiac juz o podwojnym doladowaniu. Mi zas 36i6 jakos dziwnie sie kojarzy, zrobili na wstepie masowa reklame, gdzie mialem cala klatke pooblepiana w ich nalepkach i szczerze nie popieram takich dzialan.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: