no limit i 20 GB z 5G za 40 zł w Plus na kartę

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0
Plus - bez limitu i 20 GB 5G za 40 zł

Do końca lipca przedłużony zostaje promocyjny dostęp do Internetu 5G dla wszystkich użytkowników ofert prepaid w sieci Plusa. Poza tym do końca wakacji przedłużono promocję, w której użytkownicy ofert na kartę mogą otrzymać 120 GB za 15 zł na 90 dni.

Plus wprowadza też nową promocję, w której za 40 zł dostajemy nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz pakiet 20 GB i możliwość korzystania z Internetu w technologii 5G.

Promocja „Bez limitu i 20 GB 5G” dostępna będzie od 8 czerwca. Promocja zapewni po 31 lipca możliwość korzystania z Internetu w technologii 5G klientom wszystkich obecnych ofert na kartę w sieci Plus oraz starszych taryf. Nowy pakiet pozwala na wykonywanie nielimitowanych, krajowych połączeń do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych oraz wysyłanie nielimitowanych, krajowych wiadomości SMS i MMS do wszystkich krajowych sieci komórkowych. W ramach pakietów przyznawane jest też 20 GB na krajową transmisję danych, co łącznie z bonusem za doładowanie daje łącznie pakiet internetowy 35 GB. Klienci korzystający z tej promocji otrzymają bezpłatny dostęp do transmisji danych w technologii 5G w paśmie o częstotliwości 2600 MHz lub w innym paśmie 5G obsługiwanym przez Plusa. Pakiet „Bez limitu i 20 GB 5G” można włączyć krótkim kodem *136*11*9203# zatwierdzonym przyciskiem „zadzwoń” lub aktywować telefonicznie przez kontakt z Działem Obsługi Klienta lub przez zalogowanie do aplikacji Mobilny Plus Online, a jego koszt to 40 zł na 30 dni. 

Plus przedłużył możliwość korzystania z sieci 5G Plusa przez użytkowników ofert „na kartę”. W ramach promocji „Internet 5G od Plusa na Kartę” mają oni nadal bezpłatny dostęp do transmisji danych w technologii 5G, a żeby z tego skorzystać konieczne jest jedynie posiadanie odpowiedniego sprzętu oraz przebywanie w zasięgu sieci 5G Plusa. Promocja trwa do 31 lipca i po tym terminie zostanie wyłączona, a z 5G będzie można korzystać tylko w pakiecie „Bez Limitu i 20 GB 5G”.

7 czerwca przedłużona zostanie promocja, w której za 15 zł klienci otrzymują 120 GB na 90 dni i będzie można z niej korzystać przez całe wakacje. To trzy pakiety po 40 GB, przyznawane automatycznie co 30 dni. Opłata wynosi 15 zł i jest pobierana jednorazowo w momencie włączenia promocji. Promocję można włączyć krótkim kodem *136*11*0060# lub aktywować w aplikacji Mobilny Plus Online, a żeby z niej skorzystać wystarczy mieć aktywne konto oraz posiadać środki pozwalające na pobranie opłaty. Promocji „Pakiet 120 GB” obowiązywać będzie do 31 sierpnia 2021 r.

W załączeniu dostępne są regulaminy promocji.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: