Plus przekaże piłki i koszulki polskich siatkarzy na aukcję dla powodzian

Newsy
Żródło: Plus
Opinie: 2

Włączając się w akcję pomocy powodzianom, sieć Plus wraz z Polską Siatkówką przekaże Fundacji Polska Siatkówka piłki i koszulki siatkarzy reprezentujących Polskę w rozgrywkach tegorocznej Ligi Światowej.

Po meczach z Wenezuelą, które odbędą się 3 i 4 lipca br. we Wrocławiu, Fundacja otrzyma podpisane przez członków polskiej reprezentacji koszulki Bartosza Kurka, Marcina Możdżonka, Michała Bąkiewicza i Zbigniewa Bartmana. Wraz z czterema piłkami, również opatrzonymi podpisami zawodników, zostaną one wystawione na licytację na serwisie aukcyjnym Allegro.

Licytacja rozpocznie się w najbliższy poniedziałek. Cały dochód z aukcji zostanie przeznaczony na rzecz poszkodowanych w powodziach, na potrzeby realizacji konkretnych projektów związanych z niwelowaniem skutków tragedii.

Ponadto podczas rozgrywanych dziś i jutro we Wrocławiu meczów Polska : Wenezuela odbędzie się zbiórka pieniędzy na pomoc dla powodzian. Przeprowadzą ją wolontariusze wrocławskiego oddziału Caritas Polska.

Opinie:

Opinie archiwalne (2):

Komentuj

Komentarze / 2

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  mirekb pisze: 2009-07-04 02:26
  Polkomtel pomaga gopr i topr,fundacja Vodafone itp,czemu wiec nie ma zadnych akcji smsowych aby wesprzec tak szczytne cele jak pomoc powodzianom.podziele sie nawet jakby to było 2pln netto.Plusie do dzieła,reszta mno nawet o tym nie pomysli..obym sie mylił
  0
 • Users Avatars Mini
  Fokus-1 pisze: 2009-07-06 13:01
  To fakt,za to przychodza konkursy i inne ****rele.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: